راهنمای انتخاب تور کشتی کروز و بهترین تور

به گزارش شیوا مارکت، سفر دریایی و انتخاب تور کشتی کروز برای افردی که می خواهند تفریحات زیادی را در زمانی کوتاه تجربه نمایند و همزمان از شهرهای مختلف دیدن نمایند، گزینه مناسبی است؛ در این سفر شما نه نیازی دارید نگران رزرو هتل در شهرهای مختلف باشید و نه چک کردن برنامه تفریحی در این شهرها، همه در یک پکیج جمع شده اند و شما به راحتی می توانید از بین آنها انتخاب کنید و بهره ببرید. البته خوب است بدانید همه این تفریحات تنها با پرداخت هزینه اولیه برای شما رایگان نیستند و بسته به تور انتخابی، شما می توانید از بعضی تفریحات به طور رایگان و بعضی دیگر با پرداخت هزینه بهره ببرید.

راهنمای انتخاب تور کشتی کروز و بهترین تور

با تور کشتی کروز سفر به دور دنیا را تجربه کنید.

اگرچه بسیاری از کشتی های کروز امکانات پایه ای را به همه مسافران ارائه می دهند اما بهتر است قبل از انتخاب، در خصوص تورها اطلاعاتی کسب کنیم تا بیشترین لذت را از سفر خود ببریم.

مکان کشتی کروز

برای سوار شدن به کشتی معمولا باید یک جهت پروازی هم انتخاب کنید؛ بعضی خطوط کروز پروازهای چارتر یا ترنسفر فرودگاهی نیز ارائه می دهند. بعضی خطوط نیز چمدان و محموله شما را مستقیم از فرودگاه تحویل می گیرند و به کابین تان در کشتی می برند تا شما دغدغه حمل آن را نداشته باشید. بهتر است موقع رزرو تور به همه این موارد توجه کنید تا هم هزینه کمتری متحمل شوید و هم راحت ترین راه را برای رسیدن به کشتی انتخاب کنید.

مدت سفر با کشتی کروز

مدت زمان نرمال سفر در تور کشتی کروز معمولا یک هفته است. اگر فکر می کنید این زمان برای اولین سفر شما طولانی است، تورهای کوتاه تر را انتخاب کنید. تورهای دو شبه و پنج شبه کشتی کروز نیز بسیار محبوب و پرطرفدار هستند. برای انتخاب این تورها باید خیلی زود اقدام کنید زیرا خیلی زود ظرفیت شان تکمیل می گردد.

سفر خانوادگی با کشتی کروز

کشتی های بزرگ تفریحی، در محیطی امن و بدون دغدغه، تفریحات بسیار گسترده ای را در اختیار شما قرار می دهند؛ تفریحاتی که بسیاری از آنها برای بچه ها نیز مناسبند. از طرف دیگر امکانات قابل توجهی در این کشتی ها برای مراقبت و نگهداری از بچه ها وجود دارد تا بزرگترها بدون نگرانی از تفریحات متنوع کشتی استفاده نمایند.

اگر کودکی همراه شما نیست و حوصله شلوغی و سر و صدای بچه ها را ندارید می توانید سراغ کشتی های متوسط و کوچک بروید. بعضی از خطوط تورهایی برای بزرگسالان دارند و در آنها خبری از بچه ها نیست.

تنها سفر کردن با کشتی کروز

اگر عادت به تنها سفر کردن دارید کشتی کروز انتخاب مناسبی برای شما است زیرا می توانید با افراد دیگری در یک فضای امن و مطمئن آشنا شوید. بعضی خطوط کشتی کروز هزینه های اتاق دو تخته را برای مسافران تنها کم می نمایند و بعضی دیگر نیز هم اتاقی برای اشتراک اتاق به شما پیشنهاد می دهند.

انتخاب کابین مناسب

بعضی از کابین ها در کشتی های کروز پنجره دارند و می توان از منظره بیرون لذت برد و بعضی دیگر در میانه کشتی هستند، پنجره ای ندارند اما نور آنها کافی است. بهتر است کابین یا اتاقی را انتخاب کنید که پنجره داشته باشد اما اگر نگران دریازدگی هستید سراغ کابین های میانی کشتی بروید.

زمان خرید تور کشتی کروز

اگر تصمیم تان برای خرید تور نهایی است، زودتر خرید خود را انجام دهید زیرا معمولا در زمان های ابتدایی تخفیف های متنوعی لحاظ می گردد و علاوه بر این که دست شما برای انتخاب کابین بازتر است ممکن است پیشنهاد ارتقا کابین را نیز دریافت کنید.

از طرف دیگر اگر برنامه تان معین نیست اما در انتخاب روز سفر دست تان باز است و می توانید انعطاف پذیر عمل کنید، وسایل خود را آماده کنید و در روزهای آخر تور خود را انتخاب کنید؛ در چنین شرایطی ممکن است بتوانید از تخفیفات خوب بهره ببرید

چگونه هزینه های سفر با کشتی کروز را کم کنیم؟

وسایل ضروری سفر در تور کشتی کروز

منبع: فلای تودی
انتشار: 4 مرداد 1398 بروزرسانی: 25 آذر 1399 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 6268

به "راهنمای انتخاب تور کشتی کروز و بهترین تور" امتیاز دهید

1 کاربر به "راهنمای انتخاب تور کشتی کروز و بهترین تور" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راهنمای انتخاب تور کشتی کروز و بهترین تور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید