رحمانی فضلی: تصمیمات ستاد تبلیغات مالی برای همه دستگاه ها از جمله صداوسیما الزامی است

به گزارش شیوا مارکت، وزیر کشور و رئیس ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات مالی کشور، در دوازدهمین نشست این ستاد، ضمن تاکید بر هماهنگی قوا و دستگاه های اجرایی در اطلاع رسانی درست و به موقع و استفاده از اطلاعات صحیح در تمام حوزه ها بوی ژه مباحث مالی، گفت: مصوبات و تصمیمات ستاد برای تمامی دستگاه ها از جمله صداوسیما الزامی است.

رحمانی فضلی: تصمیمات ستاد تبلیغات مالی برای همه دستگاه ها از جمله صداوسیما الزامی است

به گزارش خبرنگاران، در این نشست که عصر شنبه (22 دی) در وزارت کشور برگزار گردید، رحمانی فضلی از رسانه های گروهی به وی ژه صدا و سیما خواست در طرح مسائل و موارد مالی بویژه موضوعات مرتبط با بودجه سال آینده از افراد مطلع و مطلع به موضوع در کنار نمایندگانی از دستگاه های اجرایی مربوط به موضوع دعوت و مراقبت نمایند و انتقادها کاملا منصفانه و کارشناسی ارائه گردد، چراکه ارائه بعضی اطلاعات ناقص با وجود کوشش های اجرا شده برای برون رفت از مسائل مالی، می تواند موجب قضاوت های نادرست گردد.

وزیر کشور اظهار کرد: دستگاه ها در مقابل انتشار اطلاعات نادرست مالی، به جای پاسخگویی، منفعلانه عمل ننمایند. اگر اینگونه موارد مدیریت نگردد، کار سخت تر خواهد شد.

رئیس ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات مالی کشور با اشاره به گزارش نهادهای عضو درخصوص تأمین احتیاجهای ضروری کشور گفت: برای جلوگیری از هرگونه سوءاستفاده احتمالی باید مراقبت لازم از مبدأ تا مقصد از سوی شبکه های نظارت و توزیع انجام گردد.

وی با اشاره به در پیش بودن جشن های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، از استان ها خواست پیگیر طرح های بزرگ ملی و آماده افتتاح باشند.

وزیر کشور با تأکید بر کوشش ستادهای مجری طرح های ویژه نوروزی برای تأمین احتیاجهای مردم در آستانه سال نو گفت: اصناف نیز می توانند با ظرفیت مردمی خود پای کار بیایند تا شاهد نشاط اجتماعی در آستانه ورود به سال جدید باشیم.

رئیس ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات مالی کشور اظهار کرد: ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات مالی کشور، نهادی نوپاست و در طول مدت فعالیت خود کوشش نموده است با یاری سایر دستگاه ها به بهبود روند کارها یاری کند؛ هرچند معتقدیم این ستاد می تواند در آینده بهتر هم عمل کند.

وزیر کشور در انتها به کوشش دشمنان مردم ایران در سالگرد حوادث دی ماه سال گذشته اشاره نمود و گفت: به لطف خداوند و هوشیاری مردم کشور، تحرکات تبلیغاتی دشمن نتوانست بر روحیه مردم اثر بگذارد و ضدانقلابیون وابسته به بیگانه بیش از پیش مأیوس شدند.

در این نشست همچنین نمایندگان وزارتخانه ها، سازمان ها و نهادهای عضو ستاد به تشریح آخرین اقدامات صورت گرفته در راستای اجرای مصوبات جلسات ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات مالی کشور در زمینه های اطلاع رسانی بودجه سال 98، چگونگی تأمین کالاهای اساسی مورد احتیاج کشور و چگونگی نظارت بر فرآیند تأمین و عرضه اقلام ضروری مردم پرداختند.

تور فرانسه: تور فرانسه ارزان | تور فرانسه قیمت، تور پاریس، تور پاییز را همراه ما تجربه کنید.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 2681

به "رحمانی فضلی: تصمیمات ستاد تبلیغات مالی برای همه دستگاه ها از جمله صداوسیما الزامی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رحمانی فضلی: تصمیمات ستاد تبلیغات مالی برای همه دستگاه ها از جمله صداوسیما الزامی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید