روایت کدخدایی از پیغام حضور مردم در راهپیمایی 13 آبان

به گزارش شیوا مارکت، سخنگوی شورای نگهبان درباره پیغام حضور مردم در راهپیمایی 13 آبان گفت: حضور امروز جوانان و نوجوانان نشان می دهد که مردم سیاست های مزورانه آمریکا را به خوبی فهمیده اند و باید با مقاومت در برابر تهدیدات، راه خود را به پیش ببرند.

روایت کدخدایی از پیغام حضور مردم در راهپیمایی 13 آبان

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، دکتر عباسعلی کدخدایی قائم مقام دبیر و سخنگوی شورای نگهبان امروز (دوشنبه 13 آبان) در حاشیه مراسم راهپیمایی 13 آبان در جمع خبرنگاران گفت: استکبار جهانی با رسانه ها و تبلیغات زیادی که در اختیار دارد کوشش می نماید خود را مدافع دموکراسی و حقوق بشر نشان دهد این در حالی است که در منطقه، نفت سوریه را دزدانه، غارت می نمایند و منافع مردم عراق را به چپاول می برد.

وی گفت: هر جایی که آمریکایی ها حضور دارند، رئیس جمهور آن ها به طور علنی اعلام می نماید که به خاطر منافع خودمان در منطقه حضور داریم و هزینه ها را هم مردم منطقه باید بپردازند.

سخنگوی شورای نگهبان در مورد پیغام حضور مردم در این راهپیمایی نیز گفت: حضور امروز جوانان و نوجوانان نشان می دهد که مردم سیاست های مزورانه آمریکا را به خوبی فهمیده اند و باید با مقاومت در برابر تهدیدات، راه خود را به پیش ببرند.

مراسم روز ملی مبارزه با استکبار جهانی (13 آبان) سال جاری با هدف تحقق بیانیه حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی - بیانیه گام دوم - و با شعار استکبارستیزی و مقاومت اسلامی سرآغاز افول و فروپاشی آمریکا برگزار گردید.

تور فرانسه: تور فرانسه ارزان | تور فرانسه قیمت، تور پاریس، تور پاییز را همراه ما تجربه کنید.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 13182

به "روایت کدخدایی از پیغام حضور مردم در راهپیمایی 13 آبان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روایت کدخدایی از پیغام حضور مردم در راهپیمایی 13 آبان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید