ساخت و سازهای بی رویه در مازندران متوقف شد

به گزارش شیوا مارکت، استاندار مازندران با تاکید بر توسعه طرح های گردشگری در استان گفت: ساخت و سازهای بی رویه در مازندران متوقف شد.

ساخت و سازهای بی رویه در مازندران متوقف شد

به گزارش خبرنگاران از بابلسر، ربیع فلاح جلودار امشب در مراسم افتتاح طرح های گردشگری مجتمع میزبان بابلسر با گرامی داشت هفته گردشگری در کشور گفت: مازندران از جمله استان هایی بی نظیری در حوزه توسعه صنعت گردشگری است.

وی اضافه نمود: استعدادها و قابلیت های بکر طبیعی مازندران این استان را استثنایی برای توسعه صنعت گردشگری مبدل نموده است.

استاندار مازندران با اشاره به اینکه توسعه متوازن در استان به عنوان راهبرد اصلی برای مازندران است، توضیح داد: سند آمایش مازندران متناسب با توسعه صنعت گردشگری طراحی شده است.

فلاح با بیان اینکه ساخت و سازهای بی رویه اجرا شده دهه اخیر، سیمای استان را زشت و ناهمگون نموده است، اضافه نمود: در دولت تدبیر و امید، ساخت و سازهای بی رویه در مازندران در اراضی طبیعی و ساحلی استان متوقف شده است.

وی با اعلام اینکه هنوز از زیرساخت های توسعه ای استان به صورت مطلوب استفاده نمی گردد، گفت: باید صنایع تبدیلی مرتبط با توسعه صنعت گردشگری در مازندران تقویت گردد.

استاندار مازندران با بیان اینکه صنعت گردشگری به عنوان صنعت مهم و مادر در استان باید تلقی گردد، اضافه نمود: بخش بسیاری از اقتصاد و اشتغال استان با استفاده از این صنعت رونق خواهد گرفت.

وی با اشاره به اینکه جاذبه های بکر طبیعی مازندران مورد استفاده همه ایرانیان است، گفت: سرمایه گذاری گردشگری در ارتفاعات جنگلی و کوهپایه ای استان رونق خواهد گرفت.

فلاح با بیان اینکه صنعت گردشگری در استان یک ضرورت تام محسوب می گردد، اضافه نمود: این صنعت به عنوان صنایع پاک تلقی شده و اشتغالزایی آن سریع بوده و زودبازده از حیث مالی است.

استاندار مازندران با اشاره به اینکه پنجره واحد سرمایه گذاری برای کاهش بروکراسی ادارات در استان فعال شده است، گفت: همچنان به دنبال برطرف این معضلات اداری بوده تا سرمایه گذاری در مازندران توسعه متوازن یابد.

فلاح با اعلام اینکه رونق مالی و اشتغالزایی به وسیله صنعت گردشگری در مازندران محقق خواهد شد، توضیح داد: پنجره واحد برای ایجاد اجماع بین سرمایه گذاران حوزه های مختلف صنعتی در استان ایجاد شده است.

وی با بیان اینکه ستاد تسهیل استان به زودی به برطرف مسائل حوزه گردشگری خواهد پرداخت، اضافه نمود: هنوز بسیاری از مسائل پیش روی فعالان بخش های مختلف تولیدی و صنعتی برای برطرف شدن نیازمند مشارکت مسئولان استانی است.

استاندار مازندران با تقدیر از فعالان صنعت گردشگری در استان، گفت: مدیریت هتل میزبان بابلسر مظهر کارآفرین نمونه و واقعی برای اشتغالزایی است.

sloblag.com: مجله سلو بلاگ: مجله تفریحی سرگرمی خبری سلو

منبع: تسنیم
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 16085

به "ساخت و سازهای بی رویه در مازندران متوقف شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساخت و سازهای بی رویه در مازندران متوقف شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید