سعیدی: فدراسیون ها عمدتا بدهی ارزی با کمیته را تسویه نموده اند، گزارش مکتوب مسدود شدن حساب نداشتیم

به گزارش شیوا مارکت، سرپرست دبیرکلی کمیته ملی المپیک گفت: فدراسیون ها عمدتا بدهی های ارزی خود را با این کمیته تسویه کردند.

سعیدی: فدراسیون ها عمدتا بدهی ارزی با کمیته را تسویه نموده اند، گزارش مکتوب مسدود شدن حساب نداشتیم

کیکاووس سعیدی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران در مورد نشست هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک گفت: این نشست روز شنبه آینده و با ارائه گزارش از سوی روسای فدراسیون قایقرانی و کاراته در مورد شرایط ملی پوشان برای کسب سهمیه المپیک و گزارش خانم جعفری، مدیر آموزش همبستگی المپیک برگزار خواهد شد. همچنین در این نشست اعضای هیئت اجرایی در مورد میزان یاری اقتصادی به تیم فوتبال امید صحبت خواهند کرد.

وی در مورد آخرین وضعیت اساسنامه کمیته ملی المپیک گفت: ایرادهای ویرایشی نسبت به اساسنامه را جمع بندی می کنیم و برای دو، سه روز آینده اساسنامه مجدداً به هیئت دولت ارسال خواهد شد.

سرپرست دبیرکلی کمیته ملی المپیک درباره ادامه حضور علیرضا رحیمی در هیئت اجرایی یادآور شد: بند 16 تبصره 3 اساسنامه اعلام نموده عضویت شخصیت های حقیقی در هیئت اجرایی برای 4 سال خواهد بود و بر همین اساس رحیمی تا خاتمه دوره در هیئت اجرایی حضور دارد.

سعیدی همچنین از دیدار مدیران کل ورزش استان ها با صالحی امیری اطلاع داد و گفت: مدیران کل امروز ضمن دیدار با رئیس کمیته ملی المپیک از موزه ورزش المپیک و پارالمپیک دیدار خواهند کرد.

خزانه دار کمیته ملی المپیک در مورد بدهی های ارزی فدراسیون ها به این کمیته گفت: فدراسیون ها عمدتا بدهی های ارزی خود را تسویه کردند. فدراسیون دو و میدانی نیز فرآیند تسویه حساب را طی نموده و تا چند روز آینده این بدهی پرداخت خواهد شد.

وی در پاسخ به این سوال آیا فدراسیون هایی که حسابشان مسدود بوده توانستند از واریزی اخیر کمیته ملی المپیک استفاده نمایند یادآور شد: از فدراسیون ها گزارش مکتوب مبنی بر مسدود بودن حساب هایشان دریافت ننموده و پول را به حسابشان واریز کردیم، ظاهراً هم پول به حسابشان وارد شده چون برای ما بازگشتی اعلام نشده است.

تور فرانسه: تور فرانسه ارزان | تور فرانسه قیمت، تور پاریس، تور پاییز را همراه ما تجربه کنید.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 9001

به "سعیدی: فدراسیون ها عمدتا بدهی ارزی با کمیته را تسویه نموده اند، گزارش مکتوب مسدود شدن حساب نداشتیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سعیدی: فدراسیون ها عمدتا بدهی ارزی با کمیته را تسویه نموده اند، گزارش مکتوب مسدود شدن حساب نداشتیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید