سیامک فراهانی: در نیمه نهایی جام حذفی وظیفه داریم برای مردم رشت بجنگیم، نمی توانیم فاصله مان با سایپا را نادیده بگیریم

به گزارش شیوا مارکت، سیامک فراهانی، مربی تیم فوتبال داماش گیلانیان گفت: نمی توانیم فاصله مان با سایپا را نادیده بگیریم، اما کوشش می کنیم که پیش تماشاگران مان شرمسار نباشیم.

سیامک فراهانی: در نیمه نهایی جام حذفی وظیفه داریم برای مردم رشت بجنگیم، نمی توانیم فاصله مان با سایپا را نادیده بگیریم

به گزارش خبرنگار خبرنگاران از رشت، سیامک فراهانی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل سایپا گفت: خیلی خوشحالیم که در این مرحله (مرحله نیمه نهایی جام حذفی) حضور داریم. ما به عنوان تنها نماینده لیگ دو همچنان در جام حذفی هستیم. این اتفاق حاصل زحمات بچه های تیم است. هدف اول مان در مسابقات این فصل ورود به لیگ یک است، اما کوشش می کنیم که ان شاءالله بتوانیم اول یک بازی خوب ارائه کنیم، عملکردی در خور شأن تماشاگران و مردم رشت و بعد از آن هم ان شاءالله به فینال جام حذفی صعود کنیم.

وی ادامه داد: ما تا زمان بازی با ماشین سازی جام حذفی را به عنوان مسابقات تدارکاتی نگاه می کردیم و بعد از آن به خاطر مردم رشت و تماشاگران مان با تمام وجود جنگیدیم. ما نگاه مان اول به لیگ بود و الان در این مرحله دیگر وظیفه مان است که برای مردم مان بجنگیم. مردم رشت از ما انتظار دارند و باید تمام کوشش مان را به کار بگیریم. ان شاءالله خدا به ما یاری کند و بتوانیم نتیجه بگیریم.

سرمربی تیم فوتبال داماش گیلانیان گفت: ما در نقل وانتقالات دو بازیکن گرفتیم که خداراشکر شرایط شان خوب است و فقط امیر تیزرو بازیکن خروجی ما بود که به خاطر مشکلاتی که داشت، در یک تفاهم دوطرفه این بازیکن از جمع ما جدا شد.

فراهانی درباره مصدومان و محرومان تیمش نیز عنوان نمود: محمد رستمی، محمد صالحی و حامد اکبری پور مصدومان ما هستند که تمرینات شان را آغاز کردند و به زودی به ما اضافه می شوند. خوشبختانه محروم هم نداریم.

وی درباره تقابل داماش با سایپا توضیح داد: واقعیت این است که سایپا نماینده ایران در آسیاست و در جدول لیگ برتر هم شرایط خوبی دارد. ما با بچه ها صحبت کردیم. هدف مان این نیست که به فینال برویم. نگاه ما به این بازی این است که با تمام وجود کوشش کنیم و آن چیزی که در توان مان است با تمام وجود ارائه کنیم و ان شاءالله بتوانیم سربلند بیرون بیایم.

فراهانی همچنین خاطر نشان کرد: نمی توانیم فاصله مان با سایپا را نادیده بگیریم، اما کوشش می کنیم که پیش تماشاگران مان شرمسار نباشیم. این تماشاگران بودند که داماش را نگه داشتند. در خصوص تماشاگران صحبت نکنیم بهتر است. بی شک اگر آنها نبودند ما هم نبودیم. در بازی ها هرجا که ما می رویم حداقل چهار پنج نفر پیراهن داماش را پوشیده اند و ما از این موضوع احساس غرور می کنیم.

سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان گفت: داماش به خاطر ریشه و اصالتی که دارد خیلی قوی تر از بعضی تیم های لیگ فزونی است. ما تمام کوشش مان را می کنیم. به هرحال فوتبال غیرقابل پیش بینی است و ما دوست داریم که سال های آینده از داماش صحبت نمایند و ما باعث شادی مردم شویم. ما باید نگاه مان به بازی های خانگی تغییر کند و فوتبالی ارائه کنیم که به واسطه آن سرمان را بالا نگاه داریم.

quiz1.ir: مجله آزمون اول: مجله خبری تحلیل صنایع آموزشی و کارگاهی

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 22 آذر 1400 بروزرسانی: 22 آذر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 3004

به "سیامک فراهانی: در نیمه نهایی جام حذفی وظیفه داریم برای مردم رشت بجنگیم، نمی توانیم فاصله مان با سایپا را نادیده بگیریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سیامک فراهانی: در نیمه نهایی جام حذفی وظیفه داریم برای مردم رشت بجنگیم، نمی توانیم فاصله مان با سایپا را نادیده بگیریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید