شهروند انگلیسی، وزیر اماراتی را به آزار جنسی متهم کرد

به گزارش شیوا مارکت، یکی از سازماندهندگان جشنواره ادبی هِی مدعی شده زمانیکه در مأموریت 6 ماهه ای در امارات متحده به سرمی برده است، مورد آزار جنسی وزیر تسامح این کشور قرار گرفته است.

شهروند انگلیسی، وزیر اماراتی را به آزار جنسی متهم کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرگزاری فارس، کیتلین مک نامارا سازمان دهنده 32 ساله جشنواره ادبی هِی (Hay)، مدعی شده است که شیخ نهیان مبارک آل نهیان وزیر 69 ساله تسامح امارات عربی متحده، وی را مورد آزار جنسی قرار داده است.

بنا بر گزارش روزنامه انگلیسی دیلی میل، مک نامارا در گفت وگو با هفته نامه انگلیسی ساندی تایمز مدعی شده است که اوایل امسال میلادی و در روز ولنتاین زمانیکه برای انجام مقدمات برگزاری جشنواره ادبی هی در شهر ابوظبی به سرمی برده است، توسط وزیر تسامح امارات مورد آزار جنسی قرار گرفته است.

این شیخ اماراتی که یکی از اعضای خاندان حاکم ابوظبی است و تمایل دارد بعنوان شیخ قلب ها شناخته گردد، ارتکاب هرگونه اقدام اشتباه را رد نموده است و گفت که از اتهاماتی که مک ناوارا به وی وارد نموده بسیار متعجب و متأثر شده است.

روز شنبه هفته جاری، مدیر جشنواره ادبی هی تأکید کرد تا زمانیکه شیخ نهیان مبارک آل نهیان بعنوان وزیر تسامح امارات فعال باشد، حاضر به بازگشت به امارات عربی متحده نیست.

مک نامارا بعد از آنکه برای سازماندهی اولین مراسم جشنواره ادبی هی در امارات متحده عربی به استخدام درآمد، به مدت 6 ماه در وزارتخانه تسامح شیخ فعالیت داشت.

وی در گفت وگو با هفته نامه ساندی تایمز گفته است، در روزی که مورد آزار جنسی وزیر تسامح امارات قرار گرفته است، تماسی از سوی شیخ دریافت نموده و به ضیافت شام دعوت شده است و به این رسانه انگلیسی گفت که پیش از این هرگز با نهیان مبارک آل نهیان گفت وگوی تلفنی نداشته است.

مک نامارا در این خصوص شرح داد: بعد از 6 ماه حضور در آنجا، عادت داشتم که در هر ساعت از روز به جلساتی دعوت شوم و هیچ کس به نهیان، نه نمی گفت-حکم خدا را داشت.

این زن انگلیسی ادامه داد، خودرویی که سوار بر آن شده بود تا به آن کاخ شیخ برده گردد، در میانه راه منحرف شد و از شهر دور شدند و در نهایت وی را به سمت خانه شیخ برد و در آنجا مورد آزار جنسی قرار گرفته است.

این شهروند انگلیسی شرح داد که در نهایت با ترفند و خودرویی که در خانه شیخ بود، از آنجا گریخته و بعد از آن پاسخ تماس های تلفنی مکرر شیخ را نداده است.

مک نامارا ادامه داد که جشنواره ادبی هی طبق برنامه در 25 فوریه (هفتم اسفندماه 98) برگزار گردید و وی در

تاریخ پنجم مارس (15 اسفندماه) و با شیوع کرونا به لندن بازگشت.

هفته نامه ساندی تایمز گزارش کرد که با شیخ و نمایندگان وی برای اظهارنظر درباره این گزارش تماس برقرار نموده اما آنها مستقیماً پاسخ ندادند ولی به وسیله وکلای خود در لندن بیانیه ای را صادر نموده و تمامی این اتهامات را رد کردند.

در این بیانیه آمده است: موکل ما از این اتهامات که هشت ماه بعد از این حادثه ادعایی به وسیله یک روزنامه ملی مطرح شده، متعجب و متأثر شده است. این اتهامات رد می گردد.

کشتی کروز: کشتی کروز: سفری لوکس و در عین حال مقرون به صرفه به اقیانوس ها

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 20 شهریور 1400 بروزرسانی: 20 شهریور 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 24436

به "شهروند انگلیسی، وزیر اماراتی را به آزار جنسی متهم کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شهروند انگلیسی، وزیر اماراتی را به آزار جنسی متهم کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید