شکست دادن کره جنوبی دور از دسترس نیست

به گزارش شیوا مارکت، به گزارش خبرنگاران، تیم ملی والیبال بانوان مرداد ماه سال جاری باید در رقابت های جام ملت های آسیا شرکت کند. ملی پوشان در گروه یک با تیم های کره جنوبی (میزبان) و سنگاپور همگروه هستند. تیم ملی با هدایت جواد مهرگان نخستین مرحله از اردوهای خود را از اواخر سال گذشته آغاز کرد. مرحله چهارم اردوها از عصر روز 31 فروردین ماه آغاز خواهد شد.

شکست دادن کره جنوبی دور از دسترس نیست

شکوفه صفری ملی پوش والیبال درباره اردوهای گذشته، گفت: در مرحله سوم اردوها در چند روز پایانی به اردوها اضافه شدم که شرایط ایده آل بود. با توجه به اینکه مسابقات مرداد ماه برگزار خواهد شد زمان زیادی برای آماده سازی تیم نداریم. به همین دلیل تمرینات فشرده و سنگین انجام می شود.

وی درباره گروه بندی ایران و حضور تیم کره جنوبی گفت: در گروه خوبی قرار داریم و نمی توان گفت گروه سخت یا آسان است. سال گذشته پیروز شدیم یک ست از تیم کره جنوبی بگیریم. باز هم می توانیم از کره ست بگیریم و دور از دسترس نیست.

صفری در ادامه تاکید کرد: باید برنامه ریزی خوبی برای حضور در مسابقات جام ملت ها داشته باشیم و بتوانیم تغییر و تحولی که کادر فنی در نظر دارد از نظر فنی و روانی در خود ایجاد کنیم. وقتی توانایی شکست تیم قدرتمند کره جنوبی را با نتیجه 25 بر 12 در یک ست داریم پس این پتانسیل وجود دارد که این تیم را با نتیجه 3 بر 2 هم شکست دهیم. با برگزاری تمرینات خوب اتفاقات بهتری حاصل خواهد شد.

ملی پوش والیبال درباره تأثیر دیدارهای تدارکاتی در آماده سازی تیم ملی گفت: تدابیری در این زمینه اندیشیده شده است. برگزاری مسابقات تدارکاتی در شناسایی نقاط قوت و ضعف تیم بسیار تأثیر گذار است و ملی پوشان را برای حضور در رقابت های اصلی آماده می کند.

sloblag.com: مجله سلو بلاگ: مجله تفریحی سرگرمی خبری سلو

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 5185

به "شکست دادن کره جنوبی دور از دسترس نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شکست دادن کره جنوبی دور از دسترس نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید