ضرورت ایجاد بازارچه های فروش محصولات تولیدی بانوان در بروجرد

به گزارش شیوا مارکت، به گزارش خبرنگاران، عبدالرحیم رحیمی ظهر یکشنبه در دیدار با رابطین امور بانوان ادارات شهرستان در فرمانداری ویژه بروجرد با بیان اینکه رابطین امور بانوان پل ارتباطی فرمانداری در انجام امور با ادارات بروجرد هستند، گفت: رابطین امور بانوان در ادارات باید پیگیری مسائل ارباب رجوع و کارمندان ادارات متبوعه باشند و آنها را به فرمانداری برای رفع شدن منتقل نمایند.

ضرورت ایجاد بازارچه های فروش محصولات تولیدی بانوان در بروجرد

وی، توضیح داد: در حوزه بانوان در شهرستان برنامه های زیادی وجود ندارد چرا که ادارات از اعتبارات لازم برای انجام برنامه های متنوع بی بهره هستند.

فرماندار بروجرد، اضافه نمود: برای انجام برنامه ها در حوزه بانوان باید از ظرفیت های بیرونی چون خیرین استفاده کنیم.

رحیمی، ادامه داد: اعتبارات استانی جوابگوی مسائل نیست و با تخصیص اندک اعتبارات نمی توان کار کرد، بنابراین باید با اجماع نظرات و سلایق بستری به وجود بیاوریم که در انجام امور و پیشبرد اهداف استفاده کرد.

وی، اضافه نمود: ایجاد بازارچه عرضه محصولات تولیدی ویژه بانوان شهرستان بروجرد لازمه حمایت از تولیدکنندگان زن در حوزه های مختلف است.

فرماندار بروجرد در ادامه با اشاره به مسائل کارگران و تعطیلی بعضی واحدهای صنعتی بروجرد، بیان داشت: نباید اجازه می دادند هیچ واحد تولیدی از ابتدا تعطیلی گردد چرا که علت اولیه تعطیلی آنها بدهی های پایین بوده که امروز به میلیاردی رسیده است.

رحیمی، اضافه نمود: با صنایع و سرمایه گذار در بروجرد خوب برخورد نشده است، می توان با ورود نمایندگان مجلس و اخذ تسهیلات کلان برای کارخانه های تعطیل، دوباره آنها را وارد چرخه مالی کنیم.

sloblag.com: مجله سلو بلاگ: مجله تفریحی سرگرمی خبری سلو

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 3829

به "ضرورت ایجاد بازارچه های فروش محصولات تولیدی بانوان در بروجرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ضرورت ایجاد بازارچه های فروش محصولات تولیدی بانوان در بروجرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید