عرب: رفتار برانکو ارتباطی به سپاهان ندارد

به گزارش شیوا مارکت، ایرج عرب درخصوص آخرین وضعیت مطالبات برانکو ایوانکوویچ از این باشگاه اینطور شرح می دهد: پول مطالبات آقای برانکو تقریبا جور شده و مسئله ای از این بابت وجود ندارد. طی روزهای آ ینده و بزودی پول آ قای برانکو به او پرداخت خواهد شد. او در پاسخ به این سوال که باشگاه سپاهان از برانکو بابت برخورد با ناظر بازی شکایت نموده و این موضوع واکنش رئیس کمیته انضباطی را در پی داشته است، می گوید: واقعا ما هم اعتقاد داریم که این موضوع هیچ ارتباطی به باشگاه سپاهان ندارد و این مساله در حیطه اختیارات کمیته انضباطی است و نمی دانم چرا باشگاه سپاهان در این باره ورود نموده است. تا این لحظه هم چیزی به صورت رسمی به ما درخصوص شکایت از آقای برانکو اعلام نشده و من هم معتقدم که این موضوع ارتباطی به سپاهان ندارد.

عرب: رفتار برانکو ارتباطی به سپاهان ندارد

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره اینکه مسئولان استادیوم آزادی خواستار پرداخت غرامت بابت آسیب دیدگی وزرشگاه آزادی شدند، معتقد است: این مساله هیچ ارتباطی به باشگاه پرسپولیس ندارد و هر کسی که به استادیوم خسارت زده خودش هم باید هزینه های بازسازی آن را بدهد. خسارت وارد شده به استادیوم آزادی را باشگاه سپاهان باید بپردازد و این مساله ارتباطی به باشگاه پرسپولیس ندارد چرا که طرفداران این تیم به سکوهای استادیوم خسارت زدند.

عرب درباره بیانیه کانون طرفداران این باشگاه مبنی بر عدم حضور طرفداران سازماندهی شده در استادیوم یادگار امام تبریز برای بازی با تراکتورسازی حرفهای دارد: کانون طرفداران باشگاه بیانیه ای داده و در این بیانیه اشاره شده که ما طرفدار سازماندهی شده به تبریز نمی بریم اما اینطور نیست که طرفداران ما نتوانند به استادیوم بیایند و ما کماکان خواستار 10 درصد ظرفیت استادیوم برای بازی با تراکتورسازی هستیم و از این حق خودمان هم کوتاه نمی آییم

11-390

tour-thailand.ir: تایلند: سفر به کشور زیباییهای جنوب شرق آسیا، بانکوک، پوکت، پاتایا، سامویی، کرابی

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 5448

به "عرب: رفتار برانکو ارتباطی به سپاهان ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عرب: رفتار برانکو ارتباطی به سپاهان ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید