عزم جزم قشم برای اتمام پروژه های نیمه تمام

به گزارش شیوا مارکت، همزمان با مراحل پایانی برنامه ریزی برای تهیه برنامه و بودجه 1400 استان هرمزگان، جلسه هم اندیشی با حضور معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم و رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی هرمزگان برگزار گردید.

عزم جزم قشم برای اتمام پروژه های نیمه تمام

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، مرتضی شیخ زاده و صالح دریانورد در این جلسه پیرامون موضوعات مختلفی از جمله نحوه هزینه کرد منابع، ایجاد هماهنگی و افزایش همکاری های دو طرف جهت به اتمام رساندن پروژه های عمرانی در منطقه با استفاده از ظرفیت های موجود مذاکراتی داشتند.

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم در این جلسه اعلام نمود که در راستای اجرای منویات رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم اقدامات و فعالیت های این سازمان برای اتمام پروژه های در دست اجرا در این منطقه با قوت و سرعت ادامه خواهد یافت و معاونت عمرانی این سازمان با کوشش شبانه روزی برای به ثمر نشاندن این پروژه ها فعالیت می کنند.

در این جلسه همچنین بر استفاده از تمام ظرفیت ها و پتانسیل های موجود جهت اتمام پروژه های ملی تاکید شد و عنوان شد که باید با تقویت بخش خصوصی از ظرفیت های این بخش نیز استفاده شده و زمینه ثروت آوری و ایجاد اشتغال پایدار برای ساکنان جزیره قشم ایجاد گردد.

در خاتمه این نشست نیز اعلام شد که برگزاری نشست های مشابه می تواند زمینه ساز ایجاد شناخت هرچه بیشتر مسائل بخش های مختلف مالی را فراهم کند و همچنین به تسهیل و روان سازی فرآیند اتمام پروژه های نیمه تمام یاری کند.

کالارنا: کالارنا | تا حالا از ارزانترین فروشگاه اینترنتی خرید کردید؟

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 10 شهریور 1400 بروزرسانی: 10 شهریور 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 25395

به "عزم جزم قشم برای اتمام پروژه های نیمه تمام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عزم جزم قشم برای اتمام پروژه های نیمه تمام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید