مراکز جهادکشاورزی در خط مقدم بخش فراوری قرار دارند

به گزارش شیوا مارکت، خبرگزاری خبرنگاران- مشاور وزیر و مدیرکل هماهنگی امور استانهای وزارت جهادکشاورزی، گفت: مراکز جهادکشاورزی در خط مقدم بخش فراوری قرار دارند.

مراکز جهادکشاورزی در خط مقدم بخش فراوری قرار دارند

به گزارش خبرنگارما در تبریز؛ مهندس محمدرضا قدسی در بازدید از مرکز جهادکشاورزی بخش ایلخچی در شهرستان اسکو که مهندس اکبر فتحی رئیس سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی نیز حضور داشت، ضمن بیان این مطلب در ارتباط با شرایط فراوری محصولات کشاورزی در سطح کشور، اضافه کرد: با توجه به بیماری خانمان سوز کرونا، مراکز جهادکشاورزی در خط مقدم فراوری حضور دارند و بعد از آن شهرستان ها، ستاد استانی و در نهایت ستاد وزارت جهادکشاورزی در راس امور به انجام وظایف قانونی خود مشغول هستند.

وی با قدردانی از کارکنان مراکز جهادکشاورزی، گفت: قطعاً کسانی که در این مراکز کار می نمایند، می توانند در آینده مسئولان موفقی باشند چرا که در بطن مسائل و مسائل واقعی فراوری قرار گرفته و مسائل را به عینه درک کرده اند.

مهندس قدسی با اشاره به گلخانه مدرن در جلفا و توسعه دامداری های عظیم در سطح استان آذربایجان شرقی، اظهار کرد: اتفاقات خوبی در استان آذربایجان شرقی در حال رخ دادن هست، الگوهای مناسبی برای بهره برداران بوجود آمده و موقعیت مناسبی برای سرمایه گذاران و متقاضیان فعالیت در بخش های مختلف کشاورزی فراهم شده است.

مشاور وزیر و مدیرکل هماهنگی امور استانهای وزارت جهادکشاورزی، تاکید نمود: کارشناسان مراکز جهادکشاورزی در صورت امکان باید از بخش های فراوری مانند گلخانه ها، باغات و دامداری ها بازدید تخصصی کرده و از این فرصت استفاده نمایند چرا که تجربه کار در این بخش ها بسیار با ارزش و می تواند به توسعه بیشتر منجر گردد.

وی بر صنعتی بودن استان آذربایجان تاکید نمود و گفت: استان آذربایجان شرقی قطب مقاومتی کشور بوده و همیشه در مواقع حساس این عنوان را عملاً به اثبات رسانده است.

مهندس قدسی، اضافه کرد: باید کارشناسان و کارمندان مراکز با کوشش های خود از این عنوان دفاع نمایند و در بحث های تخصصی و کارشناسی با آنالیز دقیق مسائل فنی برای بهبود شرایط منطقه شرکت نمایند و اقدامات لازم را انجام دهند.

مشاور وزیر و مدیرکل هماهنگی امور استانهای وزارت جهادکشاورزی در بخش خاتمهی سخنان خود با اشاره به محیط کاری مراکز جهادکشاورزی، گفت: باید نوع روابط در این مراکز محبت آمیز و همکارانه باشد و نباید ساختار اداری موجب محدودیت در اجرای کارها گردد، به عنوان مثال در بخش پهنه بندی باید افراد با همکاری بتوانند اطلاعات را آنالیز و اعمال کرده و گام های موثرتری در راستای افزایش فراوری بردارند.

لازم به ذکر است در خاتمه این بازدید با اهدای لوحی توسط مشاور وزیر و مدیرکل دفتر هماهنگی امور استان ها از خانم مهندس نوری کارشناس پهنه مرکز جهادکشاورزی بخش ایلخچی تجلیل شد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 24 آذر 1399 بروزرسانی: 24 آذر 1399 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 25317

به "مراکز جهادکشاورزی در خط مقدم بخش فراوری قرار دارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مراکز جهادکشاورزی در خط مقدم بخش فراوری قرار دارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید