مشاهده آنلاین شرایط فروش سهام عدالت ، از کجا بدانیم سهام فروش رفته یا نه؟

به گزارش شیوا مارکت، به گزارش خبرنگاران این بانک در اطلاعیه ای که منتشر نموده، فرآیند فروش سهام عدالت را شرح داده است. در شرحات این بانک آمده است که پس از دریافت درخواست فروش 30 درصد از سهام عدالت از سوی متقاضیان به وسیله بانک یا شرکت کارگزاری، این اطلاعات به شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و وجوه تسویه (سمات) ارائه می گردد.

مشاهده آنلاین شرایط فروش سهام عدالت ، از کجا بدانیم سهام فروش رفته یا نه؟

این شرکت بر اساس اطلاعات دریافتی، سهام متقاضیان را برای فروش تخصیص داده و مراتب را به شرکت های کارگزاری اعلام می نماید.

در مرحله بعد شرکت های کارگزاری، سهام تخصیص داده شده را جهت فروش در بازار سرمایه، در روزها و ساعات کاری این بازار (شنبه تا چهارشنبه ساعت 8:30 الی 12:30) عرضه و در صورت فروش سهام با توجه به مسایلی نظیر صف فروش، توقف نمادها و… تأییدیه فروش را به شرکت سمات ارسال می نمایند.

بانک پاساذگاد در اطلاعیه اش شرح داده است سمات پس از تأیید موارد، شماره شبای متقاضیانی که سهام آن ها فروش رفته است را در اختیار شرکت های کارگزاری، برای واریز مبالغ سهام های فروخته شده ظرف 2 روز کاری از تاریخ فروش، قرار می دهد.

بنا به اعلام این بانک در حال حاضر ارائه درخواست فروش از سوی متقاضیان، تنها به وسیله شرکت های کارگزاری امکان پذیر است و بانک پاسارگاد در ماه گذشته، اطلاعات متقاضیانی که پیش از این به وسیله بانک، درخواست خود را ثبت نموده بودند، به طور کامل به سمات ارسال نموده است.

در این اطلاعیه همچنین تاکید شده است که بانک ها در فرآیند انجام فروش سهام عدالت، تنها موظف به دریافت درخواست اعطای وکالت فروش از متقاضیان و انتقال آن به شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه هستند و در سایر مراحل از جمله فروش سهام، تأییدیه فروش و واریز وجوه سهام فروخته شده نقشی ندارند.

مشتریان بانک پاسارگاد می توانند برای مشاهده سبد سهام عدالت خود بدون احتیاج به کد بورسی به سایت https://samanese.dttsonline.com مراجعه نمایند. برای ورود به این سایت تنها به شماره موبایلی احتیاج است که با کد ملی سهامدار مطابقت داشته باشد،

tour-thailand.ir: تایلند: سفر به کشور زیباییهای جنوب شرق آسیا، بانکوک، پوکت، پاتایا، سامویی، کرابی

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 21136

به "مشاهده آنلاین شرایط فروش سهام عدالت ، از کجا بدانیم سهام فروش رفته یا نه؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مشاهده آنلاین شرایط فروش سهام عدالت ، از کجا بدانیم سهام فروش رفته یا نه؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید