دیدار مردمی مسئولان ارشد قضایی استان یزد با بیش از 6 هزار و 700 نفر

به گزارش شیوا مارکت، مدیر روابط عمومی استان یزد گفت: مدیران ارشد قضایی استان یزد در طول سال، با 6 هزار و 700 نفر از مراجعین دیدار کردند.

دیدار مردمی مسئولان ارشد قضایی استان یزد با بیش از 6 هزار و 700 نفر

به گزارش خبرنگار از ، حسین عباس زاده مدیر روابط عمومی و ارتباطات دادگستری استان یزد گفت: مدیران ارشد قضایی استان یزد امسال، با 6 هزار و 700 نفر از مراجعین به دادگستری دیدار چهره به چهره چهره داشتند و ضمن استماع درخواست های مردم، دستورات مقتضی در چارچوب قانون را صادر نمودند.

مدیر روابط عمومی و ارتباطات دادگستری استان یزد گفت: این تعداد دیدار در هشت ماه نخست امسال انجام شده است که بخش اعظم آن در دادگستری کل استان توسط رئیس کل دادگستری، قائم مقام رئیس کل و معاون قضایی انجام گرفته است و بخش دیگری نیز توسط رئیس کل دادگاه های عمومی و انقلاب یزد و دادستان مرکز استان انجام شده است.

حسین عباس زاده رویکرد ریاست کل دادگستری در دوره مدیریت جدید را اهتمام به رسیدگی به درخواست های مردمی ذکر کرد و اضافه کرد: در برنامه بازرسی از حوزه های قضایی، رئیس کل دادگستری یکی از اولویت های کاری خود در دادگستری های شهرستان های یزد را به دیدار چهره به چهره با مردم اختصاص داده بود و همین رویکرد، گره های بسیاری را از گرفتاری های مردم گگردد.

او توضیح داد: در حال حاضر همه رؤسای دادگستری و دادستان های شهرستان های استان یزد، یک زمان معین در طول روز و یا هفته را برای دیدار با مراجعین اختصاص داده اند.

این مقام مسئول اعلام کرد: برای تسهیل ارتباط مردم با دستگاه قضایی، سایت دادگستری استان یزد با آدرس https://dadgostari-yz.ir در بخش ارتباط با مسئولین و همچنین پست های الکترونیک [email protected] و [email protected] زمینه ای را برای تسهیل ارتباط مردم با مسئولین قضایی فراهم نموده است.

عباس زاده به ایجاد یک پل ارتباطی سریع و در دسترس دیگر برای پذیرش نظرات، پیشنهادات و نقدها مردم اشاره نمود و گفت: به وسیله پیغام رسان ایتا و با شماره 09214835103 نیز می توانند، علاوه بر ارائه نظرات و پیشنهادات، گزارش های شفاف و مستند خود در مورد فساد، زمین خواری، رانت خواری و هرگونه ظلم و تعدی به دادگستری ارسال کنند.

دیدار مردمی رئیس کل دادگستری یزد چهارشنبه هر هفته برگزار می گردد و سامانه نوبت دهی برای دیدار که بر روی سایت دادگستری راه اندازی شده است هر سه شنبه از ساعت 16 الی 23 درخواست ها برای دیدار با مسئولین ارشد قضایی استان را ثبت می کند.

غ

tafreh.ir: طفره: مجله سرگرمی، تفریحی و گردشگری

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 27 دی 1400 بروزرسانی: 27 دی 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 15904

به "دیدار مردمی مسئولان ارشد قضایی استان یزد با بیش از 6 هزار و 700 نفر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دیدار مردمی مسئولان ارشد قضایی استان یزد با بیش از 6 هزار و 700 نفر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید