مهم نیست دولت بعدی آمریکا دست چه کسی باشد

به گزارش شیوا مارکت، به گزارش خبرنگاران، حسن روحانی صبح امروز در مراسم افتتاح طرح ملی انتقال آب خلیج فارس به فلات مرکزی کشور اظهار کرد: 9 ماه دیگر از عمر دولت باقیست و ما با همان امید و کوشش روز اول، فعالیت می کنیم و هیچ تردیدی در موفقیت دولت و ملت برای آبادانی کشور ندارم.

مهم نیست دولت بعدی آمریکا دست چه کسی باشد

وی با بیان اینکه در این سه سال روزهای سختی بر دولت و ملت ایران وارد شد که نظیر آن در تاریخ کشورمان وجود ندارد توضیح داد: همواره تحریم وجود داشته است ولی جنگ مالی آن هم در شرایط کرونا این گونه نبوده است. آن آقایی که در کاخ سفید بود ، در دوران کرونا بی رحمانه تحریم و جنگ را تشدید کرد. آنها به هیچ اصول انسانی ، حقوق بشری و قوانین بین المللی پایبند نبودند ولی مطمئنم این ملت ماست که در نهایت پیروز می گردد.

وی اعلام کرد: نتیجه انتخابات آمریکا امشب یا فردا تعیین می گردد و اینکه دولت دست هر کسی باشد مهم نیست؛ زیرا دولت آنها در برابر ملت ما تسلیم می گردد. آنها راهی ندارند که در برابر صبر و مقاومت ملت ما، فشار افکار عمومی و قوانین و مقررات بین المللی تسلیم شوند. ملت ما در برابر کرونا، تحریم ها و سختی مقاومت و ایستادگی کرد. افتتاح همین پروژه های امروز نشان روشنی است که ملت ما مقاومت نموده و کمر خم نمی کند و ما در نهایت پیروز می شویم.

وی تاکید نمود: بی تردید ما می توانیم در برابر دشمنان پیروز شویم و آنها را وادار کنیم قانون و مقررات و پیمان را اجرا نمایند.

منبع: ایسنا

ایستگاه بازی: ایستگاه بازی: آشنایی با بازی های کامپیوتری و کنسول های بازی

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 15 شهریور 1400 بروزرسانی: 15 شهریور 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 24927

به "مهم نیست دولت بعدی آمریکا دست چه کسی باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهم نیست دولت بعدی آمریکا دست چه کسی باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید