می خواهیم به شرایط ابتدای فصل برگردیم

به گزارش شیوا مارکت، به گزارش خبرنگاران، ابراهیم صادقی در نشست خبری پیش از بازی سایپا با شهر خودرو در هفته نهم لیگ برتر فوتبال که بعدازظهر امروز در سازمان لیگ برگزار گردید، گفت: امیدواریم به روند خوب خودمان برگردیم. لیگ را خوب آغاز کردیم اما پس از آن افت داشتیم. به آینده تیم خیلی امیدواریم و می خواهیم دوباره پیشرفت اول فصل را کسب کنیم.

می خواهیم به شرایط ابتدای فصل برگردیم

وی درباره فراز و نشیب های سایپا در نتیجه گیری اضافه نمود: به نظرم جوانی تیم دلیل این فراز و نشیب است. باشگاه اگر می خواهد بازیکن سازی کند قطعا باید از جوانان خودش استفاده کند. وظیفه من این است که بتوانم آنها را در اوج جوانی پخته کنم.

سرمربی تیم فوتبال سایپا تاکید نمود: باید از باتجربه های تیمم تشکر کنم. همه درباره جوانان تیم صحبت می نمایند در صورتی که چهار، پنج بازیکن باتجربه داریم که فشار روی آنهاست. تا نیم فصل هم بازیکن نمی گیریم. سه بازی ساده و سپس سه دیدار سخت داشتیم. باید بازیکنان به شرایط حرفه ای عادت نمایند.

صادقی در مورد تغییر مکان بازی سایپا از دستگردی به شهر قدس گفت: فکر کنم به خاطر بازی های تیم جوانان است. ما هم تعامل خیلی خوبی با فدراسیون فوتبال داریم و حاضر به تغییر زمین شدیم.

quiz1.ir: مجله آزمون اول: مجله خبری تحلیل صنایع آموزشی و کارگاهی

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 22 آذر 1400 بروزرسانی: 22 آذر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 12963

به "می خواهیم به شرایط ابتدای فصل برگردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "می خواهیم به شرایط ابتدای فصل برگردیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید