نظارت روزانه بر تمرین فرنگی کاران، فعلا چاره ای جز انتظار نیست

به گزارش شیوا مارکت، حسام الدین جعفری با بیان اینکه در زمان تعطیلی اردوها هم با دقت به شرایط فرنگی کاران نظارت می شود به خبرنگاران گفت: شرایط به گونه ای است که باید فرایند عادی تمرینات تعطیل باشد و کادر فنی از راه دور از طریق فضای مجازی با فرنگی کاران در ارتباط هستند.

نظارت روزانه بر تمرین فرنگی کاران، فعلا چاره ای جز انتظار نیست

وی شرح داد: با توجه به برنامه ریزی کادر فنی از مدتها قبل که اردوهای تیم ملی تعطیل شد، اردونشینان به شهر و دیار خود رفتند و ما این نفرات را بین مربیان تقسیم کردیم. بدین ترتیب فرنگی کاران زیر نظر مربی مورد نظر هستند و با این تقسیم کار توانستیم انرژی و زمان بیشتری را به فرنگی کاران اختصاص دهیم. خوشبختانه تا به امروز که روال کار به همین شکل به خوبی طی شده و ما سعی کردیم با دقت شرایط بچه ها را زیر نظر داشته باشیم.

سرپرست تیم ملی کشتی فرنگی گفت: مربیان با توجه به فرنگی کارانی که زیر نظر دارند، هر شب با آنان در تماس هستند و ضمن مرور و اطلاع از فرایند تمرین همان روز به برنامه های روز بعد نیز تاکید می کنند. ما تا به امروز تجربه چنین کادری را نداشتیم اما سعی می کنیم به هر شکل ممکن از زمان بهترین استفاده را ببریم و فرصت را بیش از این از دست ندهیم.

جعفری با اشاره به زمان نامشخص برگزاری رقابتهای گزینشی المپیک در قاره آسیا ادامه داد: اتحادیه جهانی کشتی در این خصوص بارها اطلاعیه صادر کرد و یادآور شد که سلامتی ورزشکاران از اولویت اصلی برای متولیان کشتی جهان برخوردار است. البته از خرداد ماه سال آینده به عنوان زمان تقریبی برگزاری رقابتهای گزینشی آسیا یاد شده که هنوز چیزی بطور قطع مشخص نیست.

وی گفت: ما هم مثل تمامی کشورهای مدعی کشتی در انتظار اعلام زمان و مکان دقیق رقابتهای گزینشی المپیک در قاره آسیا هستیم، اما در همین ایام هم به خوبی کارها را تقسیم کردیم تا فرنگی کاران تا حد امکان در شرایط مطلوب باشند.

جعفری در خاتمه خاطر نشان کرد: پس از لغو اردوهای تیم ملی کشتی فرنگی به دلیل شیوع ویروس کرونا قرار بر این شد تا فدراسیون کشتی با هماهنگی متولیان ورزش، اردوی ویژه ای برای کشتی گیران در جزیره کیش برپا کند که این موضوع هم منتفی شد. به همین دلیل فعلاً باید تمرینات را به همین شکل ادامه دهیم تا اتفاق جدیدی در بحث برگزاری اردوهای تیم ملی رخ دهد.

tour-thailand.ir: تایلند: سفر به کشور زیباییهای جنوب شرق آسیا، بانکوک، پوکت، پاتایا، سامویی، کرابی

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 17435

به "نظارت روزانه بر تمرین فرنگی کاران، فعلا چاره ای جز انتظار نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نظارت روزانه بر تمرین فرنگی کاران، فعلا چاره ای جز انتظار نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید