نکونام: داور با ما دعوا داشت اما به پرسپولیسی ها می گفت عزیزم، فرق دو تیم یک ضربه پنالتی بود

به گزارش شیوا مارکت، سرمربی فولاد معتقد است اشکان خورشیدی قضاوت خوبی در بازی تیمش با پرسپولیس نداشته است.

نکونام: داور با ما دعوا داشت اما به پرسپولیسی ها می گفت عزیزم، فرق دو تیم یک ضربه پنالتی بود

به گزارش خبرنگاران، جواد نکونام بعد از شکست یک بر صفر تیمش مقابل پرسپولیس در نشست خبری گفت: فرق دو تیم روی ضربه پنالتی بود که قبل از آن به طور صد درصد توسط سید جلال حسینی روی احمد عبدالله زاده خطا شد ولی متاسفانه داور خطا نگرفت و همان توپ تبدیل به پنالتی شد. در صحنه دیگری حسینی به زمین می خورد و شیمبا توپ را می گیرد و داور هم سوت می زند. هیچ برخوردی صورت نگرفت. او خودش زمین خورد و داور اشتباه کرد. در این دو صحنه داور دو اشتباه وحشتناک داشت. روی صحنه پنالتی و زمین خوردن حسینی مرتکب اشتباه شد. من فقط اعتراض کردم و گفتم بازیکن حریف لیز خورد اما داور با من بحث بی مورد انجام داد و یک کارت زرد هم نشان داد.

سرمربی فولاد ادامه داد: وقتی بازیکن ما لب خط آمد، داور چهارم به تندی با او حرف زد که لوسیانو پریرا به او گفتآقا آرام باش. در واقع داور با ما دعوا داشت اما به بازیکن حریف عزیزم و قربانت شوم گفت. فرق دو تیم اینطور مشخص شد.

نکونام گفت: در نیمه اول بازی پایاپای بود. در نیمه دوم پرسپولیس فقط وقت تلف کرد. بازیکنان ملی پوش و بزرگ این تیم مشغول اتلاف وقت شدند. طبیعیت فوتبال همین است. وقتی تیمی جلو بیفتد، از این حربه برای دریافت امتیاز استفاده کند. ما باید این مسائل را یاد بگیریم.

وی تاکید کرد: پرسپولیس در نیمه دوم هیچ کاری نکرد. ما در نیمه دوم اشتباهات خودمان در نیمه نخست را جبران کردیم و بازی را در اختیار داشتیم می توانستیم به گل برسیم ولی کم دقتی کردیم. پیروزیت حریف روی اشتباهی بود که قبل از پنالتی رخ داد و داور خطای حسینی را نگرفت. مساوی حداقل نتیجه ممکن بود و اگر بازی را می بردیم، هم حقمان بود.

سرمربی فولاد درباره بازی بدون برنامه تیمش مقابل پرسپولیس و ارسال توپ های مستقیم به سمت دروازه پرسپولیس که توسط حسینی و بیرانوند دور شد، پاسخی نداد و خطاب به خبرنگار گفت که از او سوال نشده و صرفا یک نظر کارشناسی درباره بازی تیمش ارائه شده است.

سپس با پافشاری خبرنگار و اصلاح این سوال که چرا تیمش نتوانسته سانتری روی دروازه حریف انجام دهد، گفت: صابر حردانی چندین بار به سمت دروازه حریف شوت زد. وقتی تیمی قلب دفاعش را می بندد، مجبوریم شوت بزنیم و از کنار زمین توپ را به داخل محوطه جریمه ارسال کنیم. تیمی که انقدر بسته بازی می کند، موقعیت کمی به حریف می دهد. ما مجبور بودیم شوت بزنیم و از اشتباهات حریف استفاده کنیم که پیروز به زدن گل نشدیم.

سرمربی فولاد درباره لو رفتن توپ در طول بازی توسط هافبک های کناری تیمش گفت: به طور کلی یکسری اشتباهات در این زمینه داشتیم. بعد از آن پنالتی ناخواسته توسط روح الله سیف اللهی، بازیکن ما روحیه خودش را از دست داد و ما هم سیف اللهی را تعویض کردیم. صابر حردانی هم در نیمه دوم خوب بازی کرد. محمد قاسمی نژاد هم به عنوان هافبک کناری نتوانست خوب کار کند چون او به علت کمبود بازیکن در پست غیرتخصصی بازی می کند. برای نیم فصل بازیکنانی را مدنظر داریم و دنبال مذاکره با آن ها هستیم.

tour-thailand.ir: تایلند: سفر به کشور زیباییهای جنوب شرق آسیا، بانکوک، پوکت، پاتایا، سامویی، کرابی

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 13197

به "نکونام: داور با ما دعوا داشت اما به پرسپولیسی ها می گفت عزیزم، فرق دو تیم یک ضربه پنالتی بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نکونام: داور با ما دعوا داشت اما به پرسپولیسی ها می گفت عزیزم، فرق دو تیم یک ضربه پنالتی بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید