نیمکت لغزان شاهین بوشهر جولانگاه کهنه دلالان و مربیان درصد بده!

به گزارش شیوا مارکت، به گزارش خبرنگاران، شاهین بوشهر تیمی که به تازگی از لیگ یک به لیگ برتر صعود نموده و در همین اولین سال حضورش در لیگ برتر با مسائل متعددی روبرو است، این روزها جولانگاهی برای بعضی سیستم های دلالی حاکم بر فوتبال و محل رفت و آمد مربیان در صد بده به این سیستم های دلالی شده است.

نیمکت لغزان شاهین بوشهر جولانگاه کهنه دلالان و مربیان درصد بده!

بعد از کناره گیری عبدالله ویسی سرمربی پیشین این تیم، راهنمایی شاهین به صورت موقت به مهرداد کریمیان دستیار ویسی که از چهره های بومی به حساب می آید سپرده شد و مسئولان به او این وعده را دادند که در صورت کسب نتایج قابل قبول، از وی حمایت نموده و سکان راهنمایی تیم شان را به خودش بسپارند.

هرچند کریمیان کارش را با یک پیروزی در جام حذفی شروع کرد، اما نتایج بعدی او چندان جالب نبود تا حالا احتمال استخدام یک سرمربی جدید برای این تیم افزایش یابد.

همین موضوع بهترین بهانه است برای جولان بعضی از سیستم های دلالی حاکم بر فوتبال در بوشهر و جمع شدن جمع آنهایی که می خواهند از نمد شاهین برای خودشان کلاهی ببافند.

خبرنگاران در این خصوص کسب اطلاع کرد بعضی از دلالان که سوء سوابقی هم در این زمینه دارند این روزها برای نشاندن یکی دو مربی خاص روی نیمکت این تیم کوشش نموده و با یکدیگر رقابت شدیدی انجام می دهند.

بعضی اخبار رسیده پیرامون این تیم حکایت از آن دارد که تعدادی از مربیانی که در سالهای اخیر معمولا گزینه های ثابتی برای این تیم ها بوده و روابط خوبی هم با سیستم های دلالی دارند به نیمکت شاهین نزدیک شده اند. مربیانی که در سالهای اخیر امتحان خود را در فوتبال پس داده اند.

تصمیم سازان فوتبال بوشهر حتی اگر قصد ادامه همکاری با مهرداد کریمیان و دادن فرصت بیشتر به این مربی جوان و بومی را ندارند، باید با دقت بیشتری دست به انتخاب مربی زده و برای سلامت فضای کار در تیم شان خارج از سیستم های دلالی مربی شان را انتخاب نموده و ارتباط شان با کهنه دلالان نه چندان خوشنام را هم قطع نمایند تا شائبه ای دور و بر این تیم ایجاد نگردد.

شاهین بوشهر تا سرانجام هفته هشتم رقابتهای لیگ برتر با یک امتیاز در انتهای جدول قرار گرفته است و آنها در هفته نهم میهمان تیم ذوب آهن اصفهان هستند. دیدار این دو تیم از ساعت 18 روز آدینه 10 آذر به میزبانی سبزپوشان اصفهان در استادیوم فولادشهر برگزار می گردد.

managore.ir: ایستگاه بازی: آشنایی با بازی های کامپیوتری و کنسول های بازی

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 12938

به "نیمکت لغزان شاهین بوشهر جولانگاه کهنه دلالان و مربیان درصد بده!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نیمکت لغزان شاهین بوشهر جولانگاه کهنه دلالان و مربیان درصد بده!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید