طرفداران فیلم های ترسناک در انتظار آن: بخش دوم

به گزارش شیوا مارکت، با نزدیک شدن به زمان اکران فیلم ترسناک آن: بخش دوم (It - Chapter Two) کارشناسان باکس آفیس افتتاحیه ای 110 میلیون دلاری را برای این اثر پیش بینی می نمایند.

طرفداران فیلم های ترسناک در انتظار آن: بخش دوم

آن: بخش دوم (It - Chapter Two) فیلمی است با مایه های فراطبیعی و دنباله ای بر قسمت اول همین مجموعه که در سال 2017 اکران شد. قسمت اول مجموعه در زمان اکران پیروز شد افتتاحیه ای 123 میلیون دلاری را تجربه کند که رکوردی برای فیلم های درجه R ترسناک به حساب می آمد.

آن: بخش دوم 15 شهریور روی پرده می رود و بسیاری معتقدند با توجه به آگوست شلوغ و نه چندان جذاب باکس آفیس، اکران این فیلم در ماه میلادی سپتامبر می تواند بسیاری از طرفداران را به سالن ها بکشاند.

در حال حاضر و براساس پیش بینی های ابتدایی تخمین زده می گردد که قسمت دوم این مجموعه ترسناک افتتاحیه ای بین 95 تا 110 میلیون دلار را تجربه کند. گرچه براساس جوی که در اولین روزهای اکران پدید می آید ممکن است شاهد میزانی نوسان در این پیش بینی باشیم.

در حال حاضر قسمت اول مجموعه آن با فروش 700 میلیون دلار در سراسر دنیا پرفروش ترین فیلم ترسناک تاریخ است. باید دید آیا فیلم جدید پیروز می گردد رکورد قسمت اول را بشکند یا نه.

آن: بخش دوم نیز همچون قسمت قبل از رمان آن نوشته استیون کینگ اقتباس شده است. به نظر می رسد پیروزیت های گسترده قسمت قبل یکی از عوامل اصلی جهت ساخت یک قسمت دیگر از این مجموعه بوده است.

اندی موشیاتی کارگردان و گری دابرمن فیلم نامه نویس که با هم روی قسمت اول هم کار نموده بودند برای ساخت قسمت دوم نیز حضور دارند.

قسمت دوم مجموعه آن در سال 2016 می گذرد، یعنی 27 سال پس از وقایع تابستان سال 1989 که در فیلم اول روایت شدند. در این قسمت پنی وایز دوباره بازگشته است. باشگاه بازندگان به قول شان عمل می نمایند و برای نابود کردن همیشگی او باز می گردند اما نمی دانند که او قوی تر و بی رحم تر از همواره آمده است.

تور پاریس: تور پاریس: سفر به نگین شهر ها اروپا و فرانسه

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 9091

به "طرفداران فیلم های ترسناک در انتظار آن: بخش دوم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طرفداران فیلم های ترسناک در انتظار آن: بخش دوم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید