هیاتی تجاری از کشور های حوزه خلیج فارس به بوشهر سفر می کند

به گزارش شیوا مارکت، رئیس اتاق بازرگانی بندر بوشهر گفت: هیاتی تجاری از کشور های حوزه خلیج فارس شامل کویت، امارات، قطر و عمان به بوشهر سفر می کند.

هیاتی تجاری از کشور های حوزه خلیج فارس به بوشهر سفر می کند

به گزارش از ، خورشید گزدرازی رئیس اتاق بازرگانی بندر بوشهر بیان نمود: در این سفر که به میزبانی اتاق بازرگانی بندر بوشهر صورت می گیرد، ظرفیت های اقتصادی طرف ها برای توسعه مراوده های تجاری بررسی می شود.

او افزود: با توجه به پیشینه استان بوشهر در تجارت با کشور های حوزه خلیج فارس این سفر می تواند دستاور های قابل توجهی برای حوزه تجارت استان داشته باشد.

رئیس اتاق بازرگانی بندر بوشهر ادامه داد: این سفر از نهم تا یازدهم آذر پیش بینی شده و به زودی اطلاع رسانی لازم به دستگاه های اجرایی و فعالان اقتصادی استان بوشهر صورت می گیرد.

گزدرازی افزود: استان بوشهر اکنون از لحاظ مراوده تجاری با قطر در شرایط بسیار خوبی قرار گرفته است که این رویه به سایر کشور های حوزه خلیج فارسی نیز قابل تعمیم است.

او همچنین با اشاره به برگزاری دومین جشنواره بین المللی کارآفرینی استان بوشهر در 25 دی، اعلام کرد: نمایشگاه، جشنواره و میز ملی خرما نیز 21 تا 24 آبان در بوشهر برگزار می شود که در آن ظرفیت های استان در حوزه نخیلات به ویژه فرآوری و بسته بندی در معرض دید استان های مختلف قرار می گیرد.

رئیس اتاق بازرگانی بوشهر گفت: انتظار داریم امسال برای برگزاری بهتر این جشنواره و نمایشگاه، همکاری و همراهی بیشتری صورت گیرد و از استاندار بوشهر نیز درخواست داریم تا زمینه حضور استانداران استان های خرما خیز را در این رویداد فراهم کند.

ک

sabzevartoday.ir: سبزوار: با مجله خبری تحلیلی سبزوار بروز باشید

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 27 دی 1400 بروزرسانی: 27 دی 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 12233

به "هیاتی تجاری از کشور های حوزه خلیج فارس به بوشهر سفر می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هیاتی تجاری از کشور های حوزه خلیج فارس به بوشهر سفر می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید