واکنش دبیر فدراسیون وزنه برداری به پاره شدن پرده گوش ملی پوش کشورمان توسط سرمربی تیم

به گزارش شیوا مارکت، دبیر فدراسیون وزنه برداری در مورد پاره شدن پرده گوش محمدرضا براری با ضربه سرمربی تیم ملی، این موضوع را یک اتفاق معمول دانست و تاکید نمود که قصد و غرضی در کار نبوده است.

واکنش دبیر فدراسیون وزنه برداری به پاره شدن پرده گوش ملی پوش کشورمان توسط سرمربی تیم

محسن بیرانوند در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران در مورد سومی تیم ملی وزنه برداری ایران در رقابت های جهانی عشق آباد گفت: خداراشکر که همه چیز خوب پیش رفت. با اینکه ما با تیم 8 نفره و ناقص به رقابت ها اعزام شده بودیم اما سوم جهان شدیم و این برخلاف چیزی بود که حتی خانواده وزنه برداری پیش بینی می کردند. همه می گفتند قهرمانی سال گذشته ما در شرایطی به دست آمده که 10 کشور مطرح غایب بودند و اگر این تیم ها به رقابت های جهانی اضافه شوند آن وقت دیگر نمی توانیم روی سکو برویم. آنها می گفتند عیار تیم ما سال جاری معین خواهد شد.

وی ادامه داد: ما به عنوان تیمی 8 نفره با تیم های 10 نفره مبارزه کردیم و سوم جهان شدیم و از نظر فنی 20 امتیاز از روس های 10 نفره بیشتر امتیاز جمع کردیم. سهراب مرادی که مدال های طلایش را تکرار کرد اما ما رضا بیرالوندی را به جهان معرفی کردیم که مهره جوانی است و توانست طلای دوضرب جهان را بگیرد. تکرار قهرمانی علی هاشمی در بازگشت ستاره های غایب در جهانی گذاشته هم اتفاق بسیار خوبی بود. ضمن اینکه ما علی داوودی را در اختیار داریم که با 18-19 سال سن در جهانی بزرگسالان رکورد جوانان جهان را می شکند و با امثال تالاخادزه مبارزه می نماید.

بیرانوند با تاکید بر اینکه در آینده ای نزدیک می توانیم بار دیگر عنوان قوی ترین مرد جهان را پس بگیریم، گفت: صددرصد این عنوان در آینده ای نزدیک دوباره به ما برمی گردد. ما در دسته فوق سنگین یوسفی را هم داریم که قهرمان المپیک جوانان شده است. خوشبختانه قهرمانان ما پشت سر هم به تیم ملی می آیند و با این وجود نباید به این هم بسنده کنیم و همچنان طرح های استعدادیابی مان را ادامه می دهیم.

دبیر فدراسیون وزنه برداری در مورد اتفاقی که منجر به پاره شدن پرده گوش محمدرضا براری شده، توضیح داد: شما اگر فیلم های مربوط به مسابقات وزنه برداری را ببینید، خیلی اوقات مربیان به صورت وزنه بردار ضربه می زنند و این یک روال طبیعی است. هیچ قصد و غرضی در کار سرمربی تیم ملی وجود نداشته و براری را در بازگشت به ایران به فدراسیون پزشکی فرستادیم تا در اسرع وقت به کارهای پزشکی اش رسیدگی گردد.

وی همچنین در پاسخ به این سوال که در سال های اخیر پست سرمربیگری تیم ملی از ثبات برخوردار نبوده و این بار وضعیت محمدحسین برخواه برای آینده چطور خواهد بود، اعلام نمود: برخواه قطعا می ماند. البته ببینید یک وقتی هست شرایطی پیش می آید که خودِ سرمربی نمی خواهد بماند و با پیشنهاد دیگری روبرو می گردد. مثل خود من که علاقمند نبودم در بحث فنی کارم را ادامه دهم و با پیشنهاد رئیس فدراسیون وزنه برداری کارم را به عنوان دبیر فدراسیون ادامه دادم.

quiz1.ir: مجله آزمون اول: مجله خبری تحلیل صنایع آموزشی و کارگاهی

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 22 آذر 1400 بروزرسانی: 22 آذر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 1889

به "واکنش دبیر فدراسیون وزنه برداری به پاره شدن پرده گوش ملی پوش کشورمان توسط سرمربی تیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش دبیر فدراسیون وزنه برداری به پاره شدن پرده گوش ملی پوش کشورمان توسط سرمربی تیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید