ویترین پرسپولیس را خوب نگه دارید، مسائل اقتصادی را حل می کنیم

به گزارش شیوا مارکت، به گزارش خبرنگاران، مدیر عامل باشگاه پرسپولیس در جمع اعضای تیم خطاب به بازیکنان گفت: تیم پرسپولیس ویترین باشگاه است. سعی کنید این ویترین را خوب نگه دارید و از ظرفیت ها برای موفقیت تیم و شادی طرفداران بهره ببرید. ما هم وظیفه داریم با تیم اقتصادی که داریم مسائل اقتصادی را حل کنیم و شرایط خوب و آرامش را برای تیم به وجود بیاوریم.

ویترین پرسپولیس را خوب نگه دارید، مسائل اقتصادی را حل می کنیم

محمدحسن انصاری فرد امروز چهارشنبه در برنامه معارفه در استادیوم شهید کاظمی خطاب به سرخپوشان گفت: نمی خواهم کلیشه ای صحبت کنم. امروز جلسه ای با آقای کالدرون داشتیم که جلسه خوبی هم بود. کوشش همه ما انجام کار به بهترین شکل برای پرسپولیس و طرفداران است. مسائل فنی و داخل زمین با آقای کالدرون است و مسائل بیرون زمین با باشگاه است که به امید خدا بتوانیم شرایط خوبی را ایجاد کنیم تا شما و کادر فنی بتوانید کار خودتان را در آرامش دنبال کنید.

وی اضافه نمود: بیشترین مساله در این حوزه هم مسائل مالی است که ان شاالله برای برطرف مشکل کوشش می کنیم و خدا هم یاری می نماید تا بتوانیم از ظرفیت های موجود بهره ببریم. شما بازیکنان هم در آرامش، تمام ظرفیت خود را برای موفقیت تیم و شادی طرفداران به کار بگیرید.

مدیر عامل پرسپولیس اعلام کرد: تیم یک ویترین است و هر اتفاقی که در آن روی بدهد می تواند به این ویترین رونق بدهد یا به آن آسیب بزند. سعی کنید که ویترین پرسپولیس را خوب نگه داریم. در آرامش کار خود را دنبال کنید تا مربی هم رضایت داشته باشد. ما هم وظیفه داریم با تیم مالی که داریم مسائل مالی را حل کنیم.

beauty-of-life.ir: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله سرگرمی و گردشگری

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 9751

به "ویترین پرسپولیس را خوب نگه دارید، مسائل اقتصادی را حل می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویترین پرسپولیس را خوب نگه دارید، مسائل اقتصادی را حل می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید