پنجمین کنفرانس بین المللی بازی های رایانه ای در اصفهان شروع شد

به گزارش شیوا مارکت، خبرنگاران/اصفهان پنجمین کنفرانس بین المللی بازی های رایانه ای؛ فرصت ها و چالش ها تحت حمایت سیلیویکا توسط دانشگاه اصفهان شروع به کار کرد.

پنجمین کنفرانس بین المللی بازی های رایانه ای در اصفهان شروع شد

نخستین دوره این رویداد در سال 1394 در دانشگاه اصفهان برگزار گردید. اهداف برگزاری پنجمین کنفرانس بازی های رایانه ای؛ فرصت ها و چالش ها، ارائه پژوهش های مبتنی بر تحلیل و فراوری محتوا در حوزه بازی های رایانه ای، توسعه بازی های جدی (آموزشی، درمانی، تبلیغی و ...)، آسیب شناسی و آینده پژوهشی صنعت بازی های رایانه ای ملّی و نگاه ویژه این رویداد بازی های درمانی است.

به گزارش خبرنگاران، این رویداد شامل سخنرانی های کلیدی، پنل ها و کارگاه های تخصصی حوزه های متنوع مرتبط با بازی های رایانه ای، نشست های تخصصی و ارائه مقالات در زمینه های مختلف از جمله مهندسی کامپیوتر، روانشانسی، جامعه شناسی، هنر، حقوق، مدیریت اقتصاد، فقه، علوم سیاسی، روانپزشکی، توانبخشی، مهندسی پزشکی و ... است.

در کنار برگزاری این رویداد، جذب سرمایه برای بازی سازان نیز انجام خواهد شد.

محورهای اصلی کنفرانس علوم کامپیوتر و نرم افزار است و تمام محورهای مرتبط با ابعاد فنی و هنری و اجتماعی بازی های رایانه ای از جمله محورهای این کنفرانس بین المللی است و تمام مقالات این کنفرانس در پایگاه سیویلیکا و نیز کنسرسیوم محتوای ملی نمایه خواهد شد.

baham1.ir: مجله باهام: با هم سفر کنیم

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 16104

به "پنجمین کنفرانس بین المللی بازی های رایانه ای در اصفهان شروع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پنجمین کنفرانس بین المللی بازی های رایانه ای در اصفهان شروع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید