پیغام نیازمند: پنالتی به سود استقلال بود، داور آن را برنمی گرداند

به گزارش شیوا مارکت، پیغام نیازمند، دروازه بان تیم فوتبال سپاهان اعتقاد دارد اگر داور به سود استقلال پنالتی می گرفت، آن را برنمی گرداند.

پیغام نیازمند: پنالتی به سود استقلال بود، داور آن را برنمی گرداند

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، پیغام نیازمند پس از پیروزی یک بر صفر سپاهان مقابل استقلال گفت: می دانستیم بازی سختی مقابل استقلال و تماشاگران این تیم داریم. خدا را شکر به هدف مان که سه امتیاز بود، رسیدیم و با دست پُر از میدان خارج شدیم. از طرفداران خوب سپاهان تشکر می کنم که مسیر زیادی را برای حضور در تهران و حمایت از ما پیمودند.

وی در این خصوص که به نظر می رسید روز سخت تری مقابل آبی پوشان داشته باشد، گفت: پیش بینی می کردم بازی برای من خیلی حساس تر باشد، اما بازیکنان سپاهان بازی را به خوبی سازماندهی کردند. دو تیم موقعیت های زیادی نداشتند. هرچند ما چند موقعیت گلزنی داشتیم و در نیمه دوم بهتر و مسلط بر بازی شدیم.

دروازه بان تیم سپاهان درباره برگرداندن پنالتی این تیم توسط داور مسابقه توضیح داد: این صحنه را به درستی ندیدم. با این حال عجیب بود که داور مسابقه که نزدیک صحنه بود، پنالتی گرفت، اما یاری داور که دورتر از صحنه بود، این تصمیم را برگرداند. فکر نمی کنم اگر پنالتی برای استقلال بود، آن را برمی گرداند.

نیازمند درباره پنالتی اعلام نشده روی محمد دانشگر اعلام نمود: یادم نمی آید کدام صحنه را می گویید. باید فیلم بازی را ببینم، اما از صدمتری دیدم که با آرنج به صورت ساسان انصاری زدند و پنالتی برای ما صددرصد بود.

تور فرانسه: تور فرانسه ارزان | تور فرانسه قیمت، تور پاریس، تور پاییز را همراه ما تجربه کنید.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 1415

به "پیغام نیازمند: پنالتی به سود استقلال بود، داور آن را برنمی گرداند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیغام نیازمند: پنالتی به سود استقلال بود، داور آن را برنمی گرداند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید