چهل و یکمین نشست ستاد مقابله با کرونا در ورزش برگزار گردید

به گزارش شیوا مارکت، چهل و یکمین نشست ستاد مقابله با کرونا در ورزش به ریاست غلامرضا نوروزی رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی در سالن جلسات این فدراسیون برگزار گردید.

چهل و یکمین نشست ستاد مقابله با کرونا در ورزش برگزار گردید

با ما همراه باشید و درباره ساعت اینترنتی بیشتر بدانید.

به گزارش خبرنگاران و به نقل از پایگاه خبری تحلیلی پزشکی ورزشی ایران، در چهل و یکمین نشست ستاد مقابله با کرونا در ورزش که با حضور دکتر حاکمی، دکتر سعیدی، دکتر مرادی، دکتر ماهر، دکتر پورغریب، دکتر رضایی، دکتر اردیبهشت، خانم فرساد، دکتر لشکری، دکتر پورسعید، پیمان فخری، دکتر حامد عباسی، کریم حسینی و دیگر اعضای ستاد مقابله با کرونا در ورزش برگزار گردید، موضوع از سرگیری فعالیت های ورزشی استان ها با توجه به رنگ بندی و شرایط جدید کرونا مورد بحث و آنالیز نهاده شد.

در این جلسه مصوب شد به منظور تسهیل بازگشایی باشگاه ها و نظارت بر آنها، یک نماینده از استخر یا باشگاه در خصوص کرونا آموزش دیده و گواهینامه دریافت کند. همچنین با توجه به تغییر شرایط در خصوص بازنگری پروتکل ها، جلسه ای با حضور نمایندگان وزارت بهداشت و فدراسیون تشکیل گردد.

از پیشنهاداتی که اعضای ستاد مقابله با کرونا در جلسه مطرح کردند، این که با راه اندازی خط شکایات و پیشنهادها هزینه های نظارتی باشگاه ها تا حدودی کاهش یابد و همچنین دستورالعمل برگزاری کلاس های آموزشی مصوب وزارت بهداشت با توجه به شرایط جدید به روز رسانی گردد.

همچنین مقرر شد نحوه بازگشایی باشگاه ها، استادیوم ها و اماکن ورزشی ایمن از نظر کرونا به صورت پلکانی انجام گردد، فرایند صدور گواهی باشگاه های ایمن از سوی دفتر امور باشگاه ها مورد توجه قرار گیرد و در خصوص ورزش های کارگری و دانشجویی، ارائه مجوز به بازنگری شرایط و دستورالعمل ها موکول گردد.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در صفحه اینستاگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 29 بهمن 1399 بروزرسانی: 29 بهمن 1399 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 27258

به "چهل و یکمین نشست ستاد مقابله با کرونا در ورزش برگزار گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چهل و یکمین نشست ستاد مقابله با کرونا در ورزش برگزار گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید