کاوه: اعتقادی به تفکیک تیم ها ندارم، یک روز هم مسئول باشم کارم را انجام می دهم، رضایی نظرش را گفت، مسئله ای با هم نداریم

به گزارش شیوا مارکت، مدیر تیم های ملی کشتی آزاد گفت: حتی اگر قرار باشد یک روز هم در کشتی باشم، کارم را در همان یک روز انجام می دهم. این هفته با علیرضا رضایی هم نشست خواهیم داشت.

کاوه: اعتقادی به تفکیک تیم ها ندارم، یک روز هم مسئول باشم کارم را انجام می دهم، رضایی نظرش را گفت، مسئله ای با هم نداریم

محسن کاوه در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران در خصوص برنامه هایی که برای تیم های ملی در نظر دارد، گفت: اخیرا جلسه خوبی با محمد طلایی، امیر توکلیان و تورج ظفری داشتیم. علیرضا رضایی ظاهرا در سفر بود و به همین دلیل در نشست حضور نداشت. ما هیچ مسئله ای با هم نداریم. بحث این است که تمام تیم های ما باید کنار هم باشند. در یکی دو روز آینده با مسئول فدراسیون صحبت خواهم کرد و اعتقادی به تفکیک تیم ها از هم ندارم.

وی ادامه داد: تیم ها باید در ارتباط تنگاتنگ با هم باشند، نه به لحاظ تمرین، بلکه به لحاظ تعامل. تعیین است که تمرین نوجوانان با جوانان فرق می نماید اما سرمربی جوانان باید در تمرین نوجوانان حاضر گردد و سرمربی نوجوانان نیز باید اطلاعات لازم را به سرمربی جوانان در خصوص کشتی گیران بدهد. درحقیقت باید پرونده کشتی گیری از نوجوانان در اختیار تیم جوانان قرار بگیرد. در تیم بزرگسالان هم تفکیک نخواهیم داشت و این تیم باید با جوانان کاملا در ارتباط باشد. شاید درآستانه اعزام کادری مجزا داشته باشیم اما در عمل اینها نباید از هم جدا باشند.

مدیر تیم های ملی کشتی آزاد با اشاره به تیم ملی امید، گفت: کار تیم امید هم در راستای بزرگسالان است. خصوصا امروز که در بحث پشتوانه ها با مشکلاتی روبرو هستیم. باید برنامه ریزی ما به گونه ای باشد که انتقال از جوانان به بزرگسالان به درستی صورت بگیرد. امیدها هم که جزئی از بزرگسالان هستند. باید مثل همه جای جهان عمل کنیم. حالا شاید در سال یک مسابقه مجزا برای امیدها در نظر گرفته گردد اما تورنمنت خاصی را برای این رده سنی در جهان نداریم. جوانانی مثل علیرضا کریمی و حسن یزدانی و یا قبل تر از آن علی دبیر، علی حیدری، رسول و امیر خادم، غلام محمدی، محمد طلایی و ... اینها همه پروسه جوانان را طی کردند و سریع به تیم ملی بزرگسالان منتقل شدند. اکنون هم باید همینطور باشد.

کاوه در پاسخ به این سوال که انتقاد اخیر سرمربی تیم ملی امید آزاد به معنای عدم همکاری با فدراسیون در مقطع کنونی است؟ توضیح داد: اولا علیرضا رضایی انتقاد ننموده بلکه دیدگاهش را گفته است.نه من با او مسئله ای دارم و نه او با من، در سالیان گذشته هم همواره در کنار هم بودیم و خاطرات خوبی داریم. او نقطه نظرش را اعلام نموده، به هرحال من هم بی گدار به آب نمی زنم. حتی اگر قرار باشد یک روز هم در کشتی باشم، کارم را در همان یک روز انجام می دهم. این هفته با علیرضا رضایی هم نشست خواهیم داشت. انتخابی تیم ملی امید هم سر جایش قرار گرفته است و هیچ مسئله ای نداریم.

italyro.ir: تور ونیز: تور ونیز ارزان قیمت، تور ونیز ایتالیا

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 7496

به "کاوه: اعتقادی به تفکیک تیم ها ندارم، یک روز هم مسئول باشم کارم را انجام می دهم، رضایی نظرش را گفت، مسئله ای با هم نداریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاوه: اعتقادی به تفکیک تیم ها ندارم، یک روز هم مسئول باشم کارم را انجام می دهم، رضایی نظرش را گفت، مسئله ای با هم نداریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید