کرونا دومین اداره بوکان را هم به تعطیلی کشاند

به گزارش شیوا مارکت، رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای بوکان گفت: به دلیل شیوع بیماری کرونا بین کارکنان، فعالیت این اداره از امروز به مدت یک هفته تعطیل شده است.

کرونا دومین اداره بوکان را هم به تعطیلی کشاند

به گزارش ایرنا، جعفر رحمانی گفت: این تصمیم پیشگیرانه در راستای جلوگیری از شیوع بیشتر بیماری کرونا اتخاذ شده است و برهمین اساس این اداره تا روز دوشنبه، 16 تیرماه جاری تعطیل است.

وی با بیان اینکه این امر بر اساس تصمیم ستاد پیشگیری از کرونای این شهرستان اتخاذ شده است، اضافه نمود: هم اکنون 6 نفر از کارکنان این اداره به همراه اعضای خانواده هایشان به این بیماری مبتلا شده اند که همگی آن ها در منزل دوران قرنطینه را سپری می نمایند.

رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای بوکان با بیان اینکه این بیماری از آبدارخانه به کارکنان این مرکز به کارکنان سرایت نموده است، گفت: علاوه بر این روزانه به دلیل فراوری ماسک در این اداره مراجعه نمایندگان زیادی به این اداره رفت و آمد داشتند.

رحمانی اضافه نمود: با وجود رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در این اداره، تعدادی از کارکنان از جمله 2 نفر از همکاران فراوری بخش ماسک دچار این بیماری شده اند.

سوم تیرماه سال جاری نیز به دلیل شیوع بیماری کرونا بین کارکنان تامین اجتماعی بوکان، این اداره نیز به مدت سه روز تعطیل شده بود.

بوکان سومین شهرستان پرجمعیت آذربایجان غربی است که هم اکنون در شرایط قرمز شیوع این بیماری قرار گرفته است.

tour-thailand.ir: تایلند: سفر به کشور زیباییهای جنوب شرق آسیا، بانکوک، پوکت، پاتایا، سامویی، کرابی

منبع: فرارو
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 21548

به "کرونا دومین اداره بوکان را هم به تعطیلی کشاند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کرونا دومین اداره بوکان را هم به تعطیلی کشاند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید