کمالوند: رابطه من و طرفداران تراکتور گسستنی نیست، گزارشگر بوشهر زودتر از گلزن حریف خوشحالی می نماید

به گزارش شیوا مارکت، سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم درباره اینکه طرفداران تراکتور او را تشویق کردند، گفت: آنها از اول بازی سنگ تمام گذاشتند و این رابطه گسستنی نیست.

کمالوند: رابطه من و طرفداران تراکتور گسستنی نیست، گزارشگر بوشهر زودتر از گلزن حریف خوشحالی می نماید

به گزارش خبرنگاران از تبریز، فراز کمالوند، سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم پس از شکست یک بر صفر تیمش برابر تراکتور در میکسدزون استادیوم یادگار امام (ره) تبریز گفت: تمام طرفداران از بازی لذت بردند. نیمه اول خوب نبودیم که یکی از دلایل آن، اختلاف دمای زیاد تبریز و جم بود. تبریز در ابتدای پاییز سرد و جم گرم شده است.

وی با بیان اینکه تیمش در نیمه دوم تیم برتر زمین بود، توضیح داد: در این نیمه دو فرصت صد درصد گلزنی را از دست دادیم. تراکتور بازیکنان شاخصی را جذب نموده و سه کاپیتان تیم ملی در این تیم بازی می نمایند. این باشگاه همچنین بازیکنان خارجی خیلی خوب چون میمبلا و سوگیتا به خدمت گرفته که بازیکنان تأثیرگذاری محسوب می شوند. ما هم به جز چند بازیکن باتجربه، بازیکنان جوانی در ترکیب داریم که سال گذشته در لیگ دسته اول بازی می کردند.

سرمربی پارس جنوبی جم با اشاره به هزینه تیمش در لیگ نوزدهم اعلام نمود: تیم را با 10 میلیارد تومان بستیم و فکر می کنم با کوشش بیشتر، می توانستیم بازی را مساوی کنیم. امیدواریم در صندلی مناسبی قرار بگیریم. من از بازیکنانم راضی هستم و آنها عملکرد خوبی ارائه کردند. امروز پنج طرفدار ما از جم آمده بودند که از آنها تشکر می کنم. این پنج نفر به اندازه 50 هزار نفر به ما روحیه دادند.

کمالوند درخصوص اینکه طرفداران تراکتور او را تشویق کردند، گفت: آنها از اول بازی سنگ تمام گذاشتند و این رابطه گسستنی نیست. خانه اول و آخر ما تبریز است و من از طرفداران تشکر می کنم.

وی درخصوص عدم پخش مستقیم این مسابقه از تلویزیون بوشهر گفت: صداسیمای بوشهر با جم مشکل دارد که ما کوشش کردیم این دو را به هم نزدیک کنیم. وقتی ما گل می خوریم، گزارشگر بوشهر زودتر از گلزن حریف خوشحالی می نماید و من به آنها می گویم نیازی به پخش بازی های ما نیست. طرفداران مان تیم ما را در استادیوم تشویق می نمایند.

تور فرانسه: تور فرانسه ارزان | تور فرانسه قیمت، تور پاریس، تور پاییز را همراه ما تجربه کنید.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 11544

به "کمالوند: رابطه من و طرفداران تراکتور گسستنی نیست، گزارشگر بوشهر زودتر از گلزن حریف خوشحالی می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کمالوند: رابطه من و طرفداران تراکتور گسستنی نیست، گزارشگر بوشهر زودتر از گلزن حریف خوشحالی می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید