گلرنگ، 1.000.000 ماسک ان95 به قهرمانان سلامت کشور اهدا می کند

به گزارش شیوا مارکت، گروه صنعتی گلرنگ در تفاهمی با وزارت بهداشت و ستاد توسعه فناوری نانو و در راستای اجرای مسئولیت اجتماعی خود نسبت به اهدای یک میلیون ماسک ان95 به قهرمانان سلامت کشور اقدام می کند.

گلرنگ، 1.000.000 ماسک ان95 به قهرمانان سلامت کشور اهدا می کند

به گزارش خبرنگاران، بنابر اعلام گروه صنعتی گلرنگ، اهدای یک میلیون ماسک N95 به قهرمانان سلامت کشور در راستای حسن اجرای مسئولیت اجتماعی گروه صنعتی گلرنگ در حوزه سلامت با توجه به شرایط پیش آمده ناشی از شیوع ویروس کرونا و ضرورت حفظ سلامت کادر پزشکی، پرستاری و خدماتی مراکز مراقبتی، درمانی و بیمارستانی انجام خواهد شد.

ماسک های تولیدی توسط ستاد نانو وبا تامین هزینه توسط گروه صنعتی گلرنگ تحویل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای توزیع در مراکز درمانی و بیمارستان های مورد نظر در کل کشور قرار می گیرد.

امید است دیگر تولیدکنندگان بخش خصوصی کشور نیز با در نظر دریافت شرایط خاص موجود در مواجهه با شیوع ویروس کرونا همچون گذشته به منظور حفظ و حراست از مردم میهن عزیزمان نسبت به تامین برخی کمبودهای موجود اقدام عاجل داشته باشند.

این اقدام گروه صنعتی گلرنگ نشان از همدلی و همراهی بخش خصوصی کشور با هموطنان عزیز وتوجه به سلامت جامعه درمانی و قهرمانان سلامت کشور است.

انتهای رپرتاژ آگهی

تور پاریس: تور پاریس: سفر به نگین شهر ها اروپا و فرانسه

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 17298

به "گلرنگ، 1.000.000 ماسک ان95 به قهرمانان سلامت کشور اهدا می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گلرنگ، 1.000.000 ماسک ان95 به قهرمانان سلامت کشور اهدا می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید