یکی از کارگران معدن کرومیت منوجان کرمان طی حادثه ای جان خود را از دست داد ، احضار مدیران معدن به دادستانی منوجان

به گزارش شیوا مارکت، یکی از کارگران معدن کرومیت بخش منوجان در استان کرمان عصر شنبه 22 شهریور هنگام انجام کار در اثر ریزش بخش هایی از معدن دچار حادثه شد و جان باخت.

یکی از کارگران معدن کرومیت منوجان کرمان طی حادثه ای جان خود را از دست داد ، احضار مدیران معدن به دادستانی منوجان

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، هفته گذشته شاهد فوت 4 نفر از معدن کاران در حادثه ریزش معدن ذغال سنگ هجدک استان کرمان بودیم. بنا به گفته یکی از کارگران شدت زیاد گاز و عدم رعایت ایمنی مسبب بروز این اتفاق شده است.

با این حال این ماجرا، مهر پایانی بر سهل انگاری معادن کرمان نبود. عصر شنبه 22 شهریور، یکی از کارگران معدن کرومیت بخش منوجان در استان کرمان، حین انجام کار در اثر ریزش بخش هایی از معدن دچار حادثه شد و جان باخت.

بنا به گفته شاهدان محلی و منابع مطلع روز یکشبه نیرو های متخصص برای آنالیز زوایای این ماجرا به منطقه راهی شده اند.

دادستان منوجان از برخورد بدون اغماض با مقصران حادثه معدن فرکروم منوجان گفت: مدیران و مسئول واحد ایمنی و امداد این معدن به دادستانی احضار شده اند. با توجه به اینکه این دومین حادثه ای است که طی یک هفته اخیر در معادن استان کرمان اتفاق افتاده است، ضرورت دارد سازمان صنعت، معدن و تجارت و سایر دستگاه های مسئول و متولی موضوع ایمنی و امداد را در معادن به صورت ویژه تری دنبال نمایند.

خبرنگاران در کوشش است که با مدیران معدن کرومیت منوجان پیرو حادثه پیش آمده گفتگویی داشته باشد. متاسفانه به دنبال ریزش معدن در هجدک بار ها از سمت خبرنگار ما با مسئولین معدن تماس حاصل شد که متاسفانه جوابی نداشت.

طفره: طفره: مجله سرگرمی، تفریحی و گردشگری

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 15 شهریور 1400 بروزرسانی: 15 شهریور 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 23381

به "یکی از کارگران معدن کرومیت منوجان کرمان طی حادثه ای جان خود را از دست داد ، احضار مدیران معدن به دادستانی منوجان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یکی از کارگران معدن کرومیت منوجان کرمان طی حادثه ای جان خود را از دست داد ، احضار مدیران معدن به دادستانی منوجان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید