100 درصد روستاهای بالای 10 خانوار خراسان جنوبی از نعمت برق برخوردارند

به گزارش شیوا مارکت، خبرنگاران/خراسان جنوبی استاندار خراسان جنوبی گفت: 100 درصد روستاهای بالای 10 خانوار استان از برق برخوردارند.

100 درصد روستاهای بالای 10 خانوار خراسان جنوبی از نعمت برق برخوردارند

محمدصادق معتمدیان، امروز چهارشنبه 16 بهمن، در جریان بازدید از مسکن روستایی بشرویه اظهار کرد: با همت مردم و مسئولان در سایر شاخص ها به عدد قابل توجهی در برخورداری از خدمات نائل شویم.

وی با بیان اینکه در شاخص برقرسانی به روستاها، از برنامه توسعه پیش افتاده ایم، اضافه نمود: در سال 97 آمار روستاهای برخوردار از نعمت گاز استان 46 درصد بوده اما در حال حاضر 77 درصد روستاهای استان از نعمت گاز طبیعی بهره مند شده اد.

به گزارش خبرنگاران، استاندار خراسان جنوبی به حرکت جهادی شرکت گاز در اجرای نهضت گازرسانی اشاره نمود و گفت: با حمایت مجلس، تمرکز دولت برروی استان و تأمین منابع اقتصادی مورد احتیاج، با افتخار اعلام می کنیم که در استان پهناور خراسان جنوبی با روستاهای کم جمعیت و کم تراکم خوشبختانه در زمینه گازرسانی به موقعیت خوبی دست یافته ایم و همه شهرهای خراسان جنوبی از نعمت گاز برخوردارند.

معتمدیان ادامه داد: بنا به تأکید قانون توسعه کشور، ارائه خدمات به روستاهای بالای 20 خانوار در اولویت برنامه ها قرار گرفته است، اما در استان همه روستاهای زیر 20 خانوار که در مجاورت خط انتقال گاز هستند، گازرسانی می شوند.

وی یادآور شد: براساس پیش بینی های اجرا شده حداکثر تا سرانجام سال 99 و تا قبل از اتمام دولت، همه روستاهای بالای 20 خانوار استان از نعمت گاز برخوردار می شوند.

italyro.ir: تور ونیز: تور ونیز ارزان قیمت، تور ونیز ایتالیا

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 15770

به "100 درصد روستاهای بالای 10 خانوار خراسان جنوبی از نعمت برق برخوردارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "100 درصد روستاهای بالای 10 خانوار خراسان جنوبی از نعمت برق برخوردارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید