7 خردادماه، شروع ثبت نام الکترونیکی دکتری تخصصی دانشگاه تهران

به گزارش شیوا مارکت، داوطلبانی که به مرحله دوم آزمون دکتری تخصصی (.Ph.D) نیمه متمرکز سال 98 دانشگاه تهران معرفی شدند؛می توانند از روز سه شنبه 7 خردادماه تا دوشنبه 13 خردادماه، برای ثبت نام الکترونیکی اقدام نمایند.

7 خردادماه، شروع ثبت نام الکترونیکی دکتری تخصصی دانشگاه تهران

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرنگاران، آن دسته از داوطلبانی که به مرحله دوم آزمون دکتری تخصصی (.Ph.D) نیمه متمرکز سال 98 دانشگاه تهران معرفی شدند؛می توانند از روز سه شنبه 7 خردادماه تا دوشنبه 13 خردادماه، جهت انجام مراحل ثبت نام الکترونیکی و بارگذاری مدارک لازم به سایت معاونت آموزشی دانشگاه به نشانی: Academics.ut.ac.ir مراجعه نمایند.مصاحبه این داوطلبین از روز شنبه 18 خردادماه شروع و تا آدینه 24 خردادماه ادامه دارد.

اطلاع رسانی به داوطلبان به وسیله وبگاه معاونت آموزشی دانشگاه تهران انجام می گردد و داوطلبین قبل از هر گونه اقدام، اطلاعیه ها و راهنماهای مربوطه را به دقت مطالعه فرمایند.

همچنین، تمامی داوطلبین موظف هستند در تاریخ های مقرر نسبت به ثبت نام الکترونیکی در سایت مذکور اقدام نموده و با در دست داشتن تاییدیه ثبت نام الکترونیکی برای انجام مصاحبه به پردیس یا دانشکده مربوط مراجعه نمایند. در غیر این صورت از انجام مصاحبه محروم می شوند.

tour-thailand.ir: تایلند: سفر به کشور زیباییهای جنوب شرق آسیا، بانکوک، پوکت، پاتایا، سامویی، کرابی

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 6191

به "7 خردادماه، شروع ثبت نام الکترونیکی دکتری تخصصی دانشگاه تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "7 خردادماه، شروع ثبت نام الکترونیکی دکتری تخصصی دانشگاه تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید