احتمال دلار 5700 تومانی و نفت 54 دلاری برای بودجه 98

به گزارش شیوا مارکت، سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: احتمالاً قیمت دلار در بودجه سال آینده حدود 5700 تومان درنظر گرفته گردد.

احتمال دلار 5700 تومانی و نفت 54 دلاری برای بودجه 98

­به گزارش خبرنگاران، بهروز نعمتی درباره تصویب کلیات لایحه بودجه سال آینده اضافه نمود: دولت بر اساس ماده 182 آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی تا پانزدهم آذر مهلت ارائه بودجه به مجلس را دارد و منتظر آن هستیم.

وی ادامه داد: با توجه به سفر رئیس جموری به سمنان در روز چهارشنبه، محتمل است وی نتواند لایحه را در موعد مقرر به مجلس تقدیم کند اما هیئت رئیسه مجلس تصمیم گرفت اگر نظر دولت برای این باشد که پنجشنبه پانزدهم آذر، لایحه بودجه را به مجلس ارائه کند آمادگی داریم جلسه علنی مجلس را در این روز تشکیل دهیم.

نعمتی گفت: بر اساس آیین نامه داخلی مجلس، کمیسیون های تخصصی از زمان تقدیم لایحه بودجه، آن را آنالیز می نمایند و نمایندگان 10 روز فرصت دارند پیشنهادات خود را به این کمیسیون ها ارائه نمایند و کمیسیون ها جمع بندی مطالب خود را به کمیسیون تلفیق ارجاع می نمایند و در آن جا به کلیات بودجه در مدت یک ماه رسیدگی می گردد.

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، سخنگوی هئیت رئیسه مجلس شورای اسلامی اضافه نمود: بر اساس شنیده ها، دولت در لایحه بودجه سال آینده قیمت 54 دلار را برای هر بشکه نفت در نظر گرفته است و پیش بینی می گردد روزانه یک میلیون و پانصد هزار بشکه نفت بفروشیم.

نعمتی گفت: واگذاری طرح های عمرانی به بخش خصوصی هم در دستور کار دولت قرار گرفته است که برای کنترل نقدینگی و ایجاد اشتغال، خوب است.

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: دولت خبرهای خوبی هم برای ایجاد اشتغال مولد دارد.

baham1.ir: مجله باهام: با هم سفر کنیم

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 2352

به "احتمال دلار 5700 تومانی و نفت 54 دلاری برای بودجه 98" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احتمال دلار 5700 تومانی و نفت 54 دلاری برای بودجه 98"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید