اعتراف معاون استاندار لرستان؛ هزاران هکتار جنگل را نابود کردیم

به گزارش شیوا مارکت، به گزارش خبرنگاران، احمد مرادپور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار لرستان امروز در نشست با اعضای تشکل های زیست محیطی خرم آباد، به تخریب هزاران هکتار جنگل اعتراف کرد.

اعتراف معاون استاندار لرستان؛ هزاران هکتار جنگل را نابود کردیم

وی در سخنانی پیرامون وضعیت معادن متروکه و بدون صرفه اقتصادی در استان گفت: معدن هایی که متروکه هستند به ویژه در مسیر شهرستان دوره چگنی، و به صرفه نیستند را باید به حالت اول برگرداند؛ این معادن باید تسطیح شوند و کل منطقه تخریب شده دوباره بازسازی گردد.

ما طبیعت را نابود کردیم؛ حالا شده ایم مدافع محیط زیست

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان با بیان اینکه معادن موجود در مسیر شهرستان چگنی واقعا آدم را ناراحت می نماید، توضیح داد: نمی دانم چرا معادن همه به نوعی لب جاده واگذار شده اند، حداقل از منظر مسافر و کسانی که رفت و آمد می نمایند صحنه دلخراشی است که وسط درخت های بلوط چنین برداشتی در معادن شده است.

مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی نماید. فایل آن را از اینجا دانلود کنید: audio/mp3

مرادپور ادامه داد: این موضوع از کارهایی بوده که توجیه فنی و اقتصادی نداشته ایم، تنها زدیم و خراب کردیم؛ آن موقع من و آقای سیفی هم بودیم، حالا ما دوتا شده ایم مدافع محیط زیست!

وی با تاکید بر اینکه من به دست آقای سیفی در جهاد استخدام شدم و ما طبیعت را نابود کردیم، اضافه نمود: باید قبول کنیم، کارهایی که خراب نموده ایم را باید بپذیریم و حالا آرام آرام وضعیت را درست کنیم.

به اسم جاده روستایی هزاران هکتار جنگل را خراب کردیم

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان با اشاره به اینکه به اسم جاده روستایی هزاران هکتار جنگل را خراب کردیم، گفت: بلد نبودیم راه بسازیم و بولدوزر می گذاشتیم و می زد همه چیز را خراب می کرد؛ در صورتیکه راهسازی چارچوبی دارد.

مرادپور ادامه داد: امروز تاکید نموده ایم که کارهای صنعتی و عمرانی حتما پیوست محیط زیستی داشته باشد؛ فتحی بیرانوند مدیرکل محیط زیست لرستان هم سخت گیرانه کار می نمایند و ما گاهی رایزنی می کنیم برای اینکه کارهای عمرانی و صنعتی نخوابد کوتاه بیایند تا کار انجام گردد!

tafreh.ir: طفره: مجله سرگرمی، تفریحی و گردشگری

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 27 دی 1400 بروزرسانی: 27 دی 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 2106

به "اعتراف معاون استاندار لرستان؛ هزاران هکتار جنگل را نابود کردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتراف معاون استاندار لرستان؛ هزاران هکتار جنگل را نابود کردیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید