امضای تفاهم نامه همکاری بیمه سرمد و دانشگاه شریف در حوزه هوش مصنوعی

به گزارش شیوا مارکت، تفاهم نامه همکاری بیمه سرمد و پژوهشکده فناوری اطلاعات و ارتباطات پیشرفته دانشگاه صنعتی شریف در زمینه هوش مصنوعی امضا شد.

امضای تفاهم نامه همکاری بیمه سرمد و دانشگاه شریف در حوزه هوش مصنوعی

به گزارش روابط عمومی بیمه سرمد، در راستای بهره دریافت دانش و فناوری های روز مبتنی بر هوش مصنوعی برای تحقیق و توسعه در صنعت بیمه، تفاهم نامه همکاری علمی و پژوهشی میان شرکت بیمه سرمد و پژوهشکده فناوری اطلاعات و ارتباطات پیشرفته (مرکز نوآوری هوش مصنوعی) دانشگاه صنعتی شریف و شرکت گروه فناوران پیشتاز آینده (مدریک) امضا شد.

این تفاهم نامه در مراسمی با حضور مدیران بیمه سرمد و پژوهشکده فناوری اطلاعات و ارتباطات پیشرفته دانشگاه شریف، به امضای مهندس مهدوی مدیرعامل و دکتر کاتب رئیس هیئت مدیره بیمه سرمد و دکتر حمیدرضا ربیعی پژوهشکده فناوری اطلاعات و ارتباطات پیشرفته دانشگاه صنعتی شریف و حسین اسدی مدیرعامل شرکت مدریک رسید.

انعقاد این تفاهم نامه که با پیشنهاد مرکز نوآوری هوش مصنوعی دانشگاه شریف انجام شده است، شامل بهره گیری بیمه سرمد از دانش و فناوری روز موجود در پژوهشکده دانشگاه شریف و شرکت مدریک در زمینه تحقیق و توسعه در صنعت بیمه و کسب وکارهای مربوطه در حوزه های مبتنی بر هوش مصنوعی و فناوری اطلاعات و ارتباطات است.

راه ساری: سئو، طراحی سایت، طراحی و چاپ گرافیکی و دیجیتالی، طراحی پرتال، طراحی قالب وردپرس

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 20 شهریور 1400 بروزرسانی: 20 شهریور 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 25441

به "امضای تفاهم نامه همکاری بیمه سرمد و دانشگاه شریف در حوزه هوش مصنوعی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امضای تفاهم نامه همکاری بیمه سرمد و دانشگاه شریف در حوزه هوش مصنوعی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید