امیر سیاری: نیاز های چرخه دفاع به طور کامل در صنایع دفاع ساخته می شود ، در بکارگیری انواع مهمات و تسلیحات قدرت انتخاب داریم

به گزارش شیوا مارکت، معاون هماهنگ کننده ارتش گفت: آنچه در چرخه دفاع مورد نیازمان هست به طور کامل در صنایع دفاع در ابعاد مختلف و برای نیرو های زمینی، پدافند، هوایی و دریایی ما ساخته می شود.

امیر سیاری: نیاز های چرخه دفاع به طور کامل در صنایع دفاع ساخته می شود ، در بکارگیری انواع مهمات و تسلیحات قدرت انتخاب داریم

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، همزمان با ایام گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس، امیر دریادار حبیب الله سیاری، معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران صبح امروز با حضور در سازمان صنایع دفاع وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو های مسلح از نمایشگاه دوسالانه دستاورد های تحقیقاتی و تجهیزاتی این سازمان بازدید کرد.

امیر دریادار سیاری در حاشیه این بازدید ضمن گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس، گفت: آنچه امروز در صنایع دفاع می بینیم، تأمین مناسب نیازمندی های تجهیزاتی نیرو های مسلح است.

وی افزود: برای پی بردن به اهمیت موضوع باید شرایط تولید تجهیزات نظامی مان را از سال 57 تا 99 مقایسه کرده و ببینیم که در آن زمان ما در چه جایگاهی بودیم و نیازمان برای تأمین سلاح و مهمات چگونه بود و امروز در چه جایگاه و موقعیتی هستیم.

دریادار سیاری همچنین با اشاره به تلاش و همت جوانان متخصص صنایع دفاعی کشور، گفت: آنچه ما امروز در نمایشگاه صنایع دفاع دیدیم پیشرفت های قابل توجه و رفع کلیه مسائل، گلوگاه ها و نیازمندی هایی بود که در دوران دفاع مقدس شاهد آن بودیم و ما در حال حاضر به جایی رسیده ایم که می توانیم ادعا کنیم آنچه در چرخه دفاع مورد نیازمان هست به طور کامل در صنایع دفاع در ابعاد مختلف و برای نیرو های زمینی، پدافند، هوایی و دریایی ما ساخته می شود ضمن اینکه ما امروز در بکارگیری انواع مهمات و تسلیحات نیز قدرت انتخاب داریم.

امیر سیاری شرح داد: یکی از مؤلفه های مهم اقتدار دفاعی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، داشتن تجهیزات خوب و متناسب با نوع تهدیدات و برخوردار از فناوری های روز است که الحمدلله در این نمایشگاه همه آنچه مورد انتظار بوده به معرض نمایش درآمده و بیانگر این است که ما می توانیم و ما قدرتمندیم و در حوزه ساخت، تولید، بهینه سازی و نوسازی کلیه تجهیزاتمان هیچگونه وابستگی به دیگران نداریم.

معاون هماهنگ کننده ارتش در ادامه از تلاش و همت یکایک مسئولان و کارکنان سازمان صنایع دفاع وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو های مسلح تقدیر و تشکر کرد و افزود: امیدواریم هر روز شاهد پیشرفت و بالندگی هرچه بیشتر صنایع دفاعی کشورمان متناسب با فناوری ها و تهدیدات روز باشیم، که الحمدلله در نمایشگاه حاضر نیز شاهد ارائه دستاورد های بسیار ارزشمند و به روزی بودیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 14 آبان 1399 بروزرسانی: 14 آبان 1399 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 23730

به "امیر سیاری: نیاز های چرخه دفاع به طور کامل در صنایع دفاع ساخته می شود ، در بکارگیری انواع مهمات و تسلیحات قدرت انتخاب داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امیر سیاری: نیاز های چرخه دفاع به طور کامل در صنایع دفاع ساخته می شود ، در بکارگیری انواع مهمات و تسلیحات قدرت انتخاب داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید