اولین پوشک شورتی پول-آپ با استاندارد جهانی در کشور فراوری شد

به گزارش شیوا مارکت، عصر روز چهارشنبه، 16 مردادماه 1398 برند مای بیبی (از برندهای زیرمجموعه گروه زرین رویا) از محصول جدید خود پوشک شورتی پول- آپ رسما رونمایی کرد. این اولین بار است که یک برند ایرانی توانسته از فناوری فراوری پوشک شورتی پول- آپ استفاده کند.

اولین پوشک شورتی پول-آپ با استاندارد جهانی در کشور فراوری شد

این اولین بار است که یک برند ایرانی توانسته از فناوری فراوری پوشک شورتی پول- آپ استفاده کند و محصولی با کیفیت و در رقابت با محصولات مشابه خارجی را وارد بازار کند.

در این رویداد که با حضور جمعی از مدیران گروه زرین رویا، کارشناسان کودک، بازیگران و ورزشکاران در خانه دیهیم تهران برگزار گردید، حیدر میزبان بنیانگذار و رئیس هیئت مدیره گروه زرین رویا گفت: خوشحالیم که به همت متخصصان داخلی و با بهره گیری از فناوری روز جهان، دسترسی خانواده های ایرانی را به محصولی باکیفیت فراهم نموده ایم.

محصولی که در تمام روند فراوری آن از تهیه مواد اولیه تا بسته بندی و پخش، کوشش نموده ایم کیفیت را در اولویت قرار دهیم آن هم در شرایطی که تحریم ها کار را سخت تر نموده بود اما خوشحالیم که امروز نتیجه آن کالایی شد که نه تنها جوابگوی احتیاج مصرف نمایندگان است که با بهترین نمونه خارجی آن نیز رقابت می نماید.

اولین پوشک شورتی پول- آپ فراوری داخل، کار والدین را در همه زمینه ها راحت نموده است؛ از تعویض پوشک تا از پوشک دریافت کودک. در عین حال بچه ها به خصوص بچه ها نوپا در پوشک شورتی پول -آپ از آزادی عمل بیشتری در حرکت کردن برخوردار هستند. ویژگی های پول -آپ به خصوص برای مادران شاغل اهمیت بسیاری دارد. وقتی پوشک های شورتی پول -آپ وارد سبد مصرفی خانواد ه ها شوند، دیگر نه فقط مادرها که سایر اعضای خانواده نیز به سادگی می توانند مسائل بهداشتی بچه ها را کنترل نمایند.

مصطفی میزبان مدیرعامل گروه زرین رویا، این مجموعه را یک شرکت مصرف نماینده محور معرفی کرد و در ادامه گفت: خوشحالیم که به همت متخصصان داخلی و با بهره گیری از فناوری روز جهان، دسترسی خانواده های ایرانی را به محصولی با کیفیت فراهم نموده ایم. ما همواره فکر می کنیم در صورتی پیروز خواهیم بود که بتوانیم مصرف نمایندگان مان را هر چه بیشتر بشناسیم. بنابراین در راستای برآورده کردن احتیاج آن هاست که همواره خواسته ایم یک قدم جلوتر از رقبای داخلی و خارجی باشیم.

آرش طوسی معاونت بازاریابی و فروش گروه زرین رویا درباره روند فراوری و اهمیت آن در شرایط کنونی کشور گفت: اگر بخواهیم کار مان را در گروه زرین رویا در یک عبارت خلاصه کنیم، آن عبارت بدون شک خلق ارزش است. طی این سال ها در کوشش بوده ایم برای تمامی زنجیره افراد بهترین را خلق کنیم. محور تمامی سیاست های اجرایی مای بیبی دغدغه و احتیاج مصرف نماینده بوده و در این راستا پول- آپ نمونه خوب و کاملی از این دیدگاه است.

آرش طوسی در ادامه شرح داد: سبد محصولات مای بیبی در حال حاضر هم از لحاظ تنوع و هم از لحاظ کیفیت با استانداردهای روز جهان برابری می نماید. وی همچنین ادامه داد: الویت ما همواره ارائه محصولی باکیفیت برای آسودگی خاطر مادران و پدران از سلامت و راحتی فرزندان شان بوده و خوشحالیم که این اتفاق با فراوری محصولی نوآور و ایرانی محقق شده است. ارتباط مداوم با مصرف نمایندگان، تحقیق و احتیاجسنجی و دریافت بازخورد از مشتریانمان در طول این سال ها راستا راهمان را روشن نموده و استقبال و اعتماد مصرف نمایندگانمان، ما را بر آن داشته تا با قدرت بیشتری به کامل تر کردن سبد محصولاتمان بپردازیم.

لازم به ذکر است مای بیبی در سال 1379 از دل گروه زرین رویا بیرون آمد. گروه زرین رویا با چهار برند مای بیبی، مای لیدی، ایزی لایف و کوکومی طی چند دهه اخیر تحولات مهمی را در صنعت محصولات سلولزی کشور رقم زده است. گروه زرین رویا، هم اکنون بخش قابل توجهی از بازار محصولات سلولزی را به خود اختصاص داده و به عنوان شرکتی پیشرو در این صنعت در حال فعالیت است.

برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

italyro.ir: تور ونیز: تور ونیز ارزان قیمت، تور ونیز ایتالیا

منبع: برترین ها
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 8802

به "اولین پوشک شورتی پول-آپ با استاندارد جهانی در کشور فراوری شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولین پوشک شورتی پول-آپ با استاندارد جهانی در کشور فراوری شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید