بازدید رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر از تأسیسات و جاذبه های گردشگری کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش شیوا مارکت، معاون گردشگری کشور و رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر، در ادامه سفرهای استانی خود به منظور ارزیابی نحوه ارائه خدمات به گردشگران و مسافران نوروزی، وارد کهگیلویه و بویراحمد شد.

بازدید رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر از تأسیسات و جاذبه های گردشگری کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش خبرنگاران، دکتر ولی تیموری، شامگاه جمعه 9 فروردین 98، با حضور در استان کهگیلویه و بویراحمد، ضمن دیدار با مسئولان این استان و مدیران اداره کل میراث فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد، از نزدیک بر روند ارائه خدمات به مسافران نوروزی و گردشگران نظارت کرد.

رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر، با فرماندار و شهردار یاسوج و مسئولان میراث فرهنگی استان کهگیلویه و بویراحمد دیدار کرد .

معاون گردشگری کشور همچنین از پروژه توسعه گردشگری غار ده شیخ، تاسیسات گردشگری و پروژه توسعه گردشگری مجتمع بین المللی گردشگری دال دنا شهر سی سخت متعلق به بخش خصوصی بازدید کرد.

تیموری در حاشیه این بازدید ها گفت: توسعه بوم گردی و گردشگری منطبق بر زیست بوم منطقه در الویت توسعه گردشگری شهرستان قرار گیرد.

او از استان کهگیلویه و بویراحمد به عنوان استانی بکر در حوزه گردشگری یاد کرد و افزود: طبیعت زیبای این استان یک ظرفیت مهم برای توسعه و رونق گردشگری است.

sloblag.com: مجله سلو بلاگ: مجله تفریحی سرگرمی خبری سلو

منبع: میراث آریا
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 4591

به "بازدید رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر از تأسیسات و جاذبه های گردشگری کهگیلویه و بویراحمد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازدید رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر از تأسیسات و جاذبه های گردشگری کهگیلویه و بویراحمد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید