با این نوشیدنی ضعف و بی حالی را رفع کنید

به گزارش شیوا مارکت، فارس/ علیرضا یارقلی متصص طب ایرانی در مورد روش های طب ایرانی برای مقابله با گرمازدگی در دوران کرونا گفت: اگر ما برای مقابله با گرما زدگی بتوانیم بدن خود را آماده کنیم سیستم ایمنی ما نیز تقویت می گردد، به یاد داشته باشیم هیچ یک از نوشیدنی ها و دمنوش ها به معنای درمان بیماری کرونا نیست و در ابتدا باید اصول اولیه را رعایت کرد.

با این نوشیدنی ضعف و بی حالی را رفع کنید

وی اضافه نمود: از نوشیدنی ها می توان به خاک شیر اشاره نمود، تخم شربتی نیز می تواند تا حد زیادی جلوی حرارت بدن و تشنگی را بگیرد، استفاده از گلاب در نوشیدنی ها نیز باعث جلوگیری از گرمازدگی می گردد.

متخصص طب ایرانی توضیح داد: نوشیدنی بالنگ نیز در تقویت سیستم ایمنی بدن نقش دارد و می توان آن را با لیوانی که سه چهارم آن آب، یک چهارم آن گلاب یک قاشق مربا خوری تخم بالنگ است تهیه نمایند، این نوشیدنی برای رفع تشنگی یاری نماینده است و در عین حال به تقویت سیستم ایمنی بدن و ریه یاری می نماید.

وی در پاسخ به این پرسش که برای رفع ضعف بدن چه نوشیدنی مفید است گفت: برای رفع کردن ضعف و بی حالی بدن، بهترین نوشیدنی آب سیب است که با یاری زیادی به رفع ضعف بدن می نماید و در کاهش تشنگی نیز نقش دارد.

safariro.ir: سافاری رو: گردش و تفریح در سافاری های جهان

منبع: همگردی
انتشار: 27 دی 1400 بروزرسانی: 27 دی 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 22572

به "با این نوشیدنی ضعف و بی حالی را رفع کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با این نوشیدنی ضعف و بی حالی را رفع کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید