با معافیت تجهیزات گردشگری، رونق کسب و کار و ارتقای کیفیت سفر محقق می گردد

به گزارش شیوا مارکت، مصوبه معافیت تجهیزات گردشگری در جهت توسعه گردشگری بسیار تاثیر گذار است و به رونق کسب و کار در این صنعت را به دنبال دارد و از سوی دیگر موجب ارتقای کیفیت سفر برای گردشگران خواهد شد .

با معافیت تجهیزات گردشگری، رونق کسب و کار و ارتقای کیفیت سفر محقق می گردد

به گزارش خبرنگاران، نایب رئیس جامعه هتلداران ایران با بیان این مطلب گفت: براساس مصوبه هیئت دولت تجهیزات مورد احتیاج تاسیسات گردشگری که در کشور فراوری نمی گردد و یا فراوری آن کفایت بازار داخلی را نمی نماید از پرداخت عوارض معاف خواهند بود که این امر دغدغه ای برای فراورینمایندگان تجهیزات داخلی باکیفیت ایجاد نخواهد کرد

شهرام شیروانی اضافه کرد: مصوبه هیئت دولت مبنی بر معافیت واردات تحهیزات و ماشین آلات گردشگری از پرداخت عوارض به انطباق هتل های ایران با استاندارد های جهانی یاری می نماید.

شیروانی، با اشاره به مصوبه روز چهارشنبه هیئت دولت در مورد معافیت واردات تجهیزات و ماشین آلات گردشگری از پرداخت عوارض گمرکی گفت: اجرای این مصوبه باعث خواهد شد تا هتل های ایران به دانش روز و تجهیزات مدرن مجهز شوند و بتوانند خود را با استانداردهای جهانی در صنعت هتلداری تطبیق دهند. او گفت: تجهیز هتل ها و تاسیسات گردشگری به تجهیزات و ابزار و وسایل مدرن می تواند به ارتقای کارآمدی آن ها یاری کند.

شیروانی خاطر نشان کرد: همچنین با اجرایی شدن این مصوبه، رونق کسب و کار در حوزه گردشگری را شاهد خواهیم بود، چراکه سرمایه گذاران بیشتری برای ورود به بخش گردشگری رغبت پیدا می نمایند.

نایب رئیس جامعه هتلداران ایران اضافه کرد : بسیاری از سرمایه گذاران در زمینه واردات ماشین آلات حوزه گردشگری مشکل داشتند که این امر درجهت نوسازی و تجهیز هتلها بر اساس استانداردهای بین المللی بسیار موثر است.

او یادآور شد: ایجاد اشتغال پایدار و تقویت اقتصاد جوامع محلی یکی از مهمترین فواید صنعت گردشگری است، فعالان این بخش امیدوار هستند که با پیگیری های سازمان میراث فرهنگی و ابلاغ مصوبه ها و قانونهای حمایت نماینده در آینده نزدیک شاهد رونق بیشتر گردشگری کشورمان باشیم.

tafreh.ir: طفره: مجله سرگرمی، تفریحی و گردشگری

منبع: میراث آریا
انتشار: 27 دی 1400 بروزرسانی: 27 دی 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 9177

به "با معافیت تجهیزات گردشگری، رونق کسب و کار و ارتقای کیفیت سفر محقق می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با معافیت تجهیزات گردشگری، رونق کسب و کار و ارتقای کیفیت سفر محقق می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید