بیانیه باشگاه تراکتورسازی درباره تعلیق یک ماهه فعالیت محسن فروزان

به گزارش شیوا مارکت، باشگاه تراکتورسازی تبریز با صدور بیانیه نسبت به حکم کمیته اخلاق درباره تعلیق یک ماهه فعالیت محسن فروزان واکنش نشان داد.

بیانیه باشگاه تراکتورسازی درباره تعلیق یک ماهه فعالیت محسن فروزان

به گزارش خبرنگاران، باشگاه تراکتورسازی تبریز با صدور بیانیه ای نسبت به تعلیق یک ماهه فعالیت محسن فروزان از سوی کمیته اخلاق واکنش نشان داد که متن این بیانیه به توضیح زیر است:

کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال با صدور اطلاعیه ای از تعلیق یک ماهه فعالیت محسن فروزان دروازه بان تیم تراکتورسازی اطلاع داد.

ورود این کمیته محترم به بحث مذکور و مباحث این چنینی همچون ممنوعیت ورود تماشاگرنماها به ورزشگاه های کشور بدون جانبداری های رنگی تداییگر اتفاقات مبارک در فوتبال ایران است که جای بسی تشکر و قدردانی از مدیران و عوامل آن مجموعه دارد.

باشگاه تراکتورسازی در لحظات اول رخ دادن این اتفاق نامبارک با در میان گذاشتن موضوع با کمیته محترم اخلاق سعی در شفاف سازی و حمایت از فوتبال پاک بدون تعصبات رنگی را داشت.

باشگاه فرهنگی ورزشی تراکتورسازی در عمل به رسالت حقیقی خود از ریاست این کمیته خواست با ورود به موضوع این دروازه بان اقدام تکمیلی را در این خصوص انجام دهد که این مهم نشانگر دفاع همه جانبه این باشگاه از اصول اخلاقی و حقیقی فوتبال و ورزش کشور بود.

با توجه به اینکه این اتفاق باعث گشت این باشگاه از کورس قهرمانی که به عقیده بیشتر کارشناسان بیشترین شانس قهرمانی بود عقب افتاده و ضررهایی نیز متوجه این باشگاه گردد ولی علیرغم همه فشارها باشگاه تراکتورسازی با واگذاری این موضوع به کمیته محترم اخلاق سعی در شفاف سازی و حقیقت یابی موضوع را داشت و با این اقدام خود نشان داد عمل به اصول اولیه اخلاق در باشگاه مردمی تراکتورسازی ارزشی به مراتب بالاتر از کسب جام قهرمانی دارد. و قهرمانی و جام فلزی را فدای سلامت فوتبال و اخلاق پهلوانی نمود و حتی همگان دیدند به حاشیه کشیدن باشگاه را بجان خرید اما از اصول خود پایین نیامد.

باشگاه تراکتورسازی تبریز این امید را می دهد در بازی با پرسپولیس تهران نیز با تکیه بر فرهنگ و شعور بالای مردم فهیم آذربایجان و طرفداران پرشور تراکتورسازی بار دیگر بدون حاشیه میزبان مهمترین بازی لیگ برتر سال جاری گردد.

همانگونه که طرفداران در بازی های مختلف شور و شعور را به منصه ظهور رساندند این بار نیز در بازی دو تیم تراکتور و پرسپولیس به دور از هر گونه حاشیه، با تکیه بر میهمان نوازی اصیل آذربایجانی میزبانی شایسته از حریف داشته و نسبت به برگزاری یک دیدار بدون حاشیه اقدام کنند.

sabzevartoday.ir: سبزوار: با مجله خبری تحلیلی سبزوار بروز باشید

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 27 دی 1400 بروزرسانی: 27 دی 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 5470

به "بیانیه باشگاه تراکتورسازی درباره تعلیق یک ماهه فعالیت محسن فروزان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیانیه باشگاه تراکتورسازی درباره تعلیق یک ماهه فعالیت محسن فروزان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید