جلال حسینی: قبل از گل سپاهان کی روش با آرنج به صورت من کوبید، فقط منشا را می بینند اما قبل از او سپاهانی ها شایان و کمال را هُل دادند

به گزارش شیوا مارکت، سیدجلال حسینی، کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص اتفاقات و حواشی دیدار تیمش برابر سپاهان واکنش نشان داد و اعلام نمود که مهاجم سپاهان پیش از به ثمر رسیدن گل این تیم، او را با آرنج مورد اصابت قرار داده است.

جلال حسینی: قبل از گل سپاهان کی روش با آرنج به صورت من کوبید، فقط منشا را می بینند اما قبل از او سپاهانی ها شایان و کمال را هُل دادند

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران ، سیدجلال حسینی در مورد دیدار جنجالی سپاهان و پرسپولیس که در نهایت با تساوی یک - یک سرانجام یافت، گفت: بازی سختی بود و دو تیم مدعی بودند. بچه ها کوشش کردند و می توانستیم برنده باشیم، اما نتوانستیم از موقعیت هایی که داشتیم خوب استفاده کنیم و سه امتیاز را از دست دادیم.

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس درباره حواشی به وجود آمده دیدار تیمش مقابل سپاهان گفت: در مورد حاشیه ها باید بگویم نباید این گونه باشد که ما هر جا می رویم، اذیت شویم یا با ما برخورد بد گردد. اگر قرار است این اتفاقات ادامه پیدا کند، سازمان لیگ باید جلوی این مسائل بگیرد. طرفداران ما در فینال آسیا نشان دادند چقدر فرهنگ مان بالاست و می توانیم در بازی های بزرگ چقدر خوب باشیم.

وی اضافه کرد: الان ما به هر شهری می رویم، با ما برخورد بد می گردد. ما تا الان سکوت کردیم، اما از باشگاه می خواهیم در خصوص این مسائل صحبت کند. این انتظار ما بازیکنان است که باشگاه در این خصوص واکنش نشان دهد. ما هر کجایی که می رویم، بازی خودمان را انجام می دهیم، اما این اتفاقات در شأن فوتبال مان نیست و باید زودتر برخورد گردد.

حسینی راجع به مراسم های تجلیلی که پس از خداحافظی اش از بازی های ملی از او صورت می گیرد، گفت: ممنون طرفداران هستم. از آنها تشکر می کنم و هر چیزی دارم از طرفداران است. هر کاری کردم، برای سربلندی کشور و برای پرچم ایران بود. از طرفداران هم متشکرم سنگ تمام گذاشتند و از آقایان قلعه نویی و تابش و باشگاه سپاهان هم تشکر می کنم که روز گذشته از من تجلیل کردند. سه سال در سپاهان بازی کردم و روزهای خوبی را با آنها داشتم که جا دارد بار دیگر از سپاهانی ها تشکر کنم.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس که با برنامه تهران ورزشی رادیو تهران صحبت می کرد در خصوص صحبت های امیر قلعه نویی با این برنامه و اعتراضش به قضاوت علیرضا فغانی، توضیح داد: همه فقط صحنه پنالتی ما را نشان می دهند که می گویند منشا خطا کرد. در صحنه ای هم که سپاهان به گل رسید، کی روش استنلی با آرنج به صورت من کوبید. در صحنه پنالتی هم قبل از اینکه منشا بازیکن سپاهان را هُل بدهد، شایان مصلح و کمال کامیابی نیا را در محوطه جریمه هُل دادند. درگیری در محوطه جریمه هنگام ضربات ایستگاهی طبیعی است و همیشه اتفاق می افتد.

وی ادامه داد: ما نباید در خصوص مسائل داوری صحبت کنیم و کارشناسان باید در این خصوص نظر بدهند. خوب نیست که فقط یک صحنه را نشان می دهند، در حالی که خودشان می دانند در ضربات ایستگاهی به خصوص زمانی که دو تیم مدعی با هم بازی دارند، درگیری ها زیاد است. متأسفانه با این شرایط جو را علیه داوری و برخی تیم ها متشنج می نمایند.

حسینی در واکنش به این مسئله که قلعه نویی می گوید علیرضا فغانی با غرور قضاوت می نماید، گفت: علیرضا فغانی جزو چهار داور برتر دنیاست. من آقای قلعه نویی را دوست دارم و او تنها کسی بود که در تیم ملی به من بازی داد و پایم ایستاد، اما به نظرم فقط فغانی می توانست از عهده این بازی بر بیاید.

kheimehnews.ir: خیمه نیوز، با مجله اخبار شامگاهی خیمه نیوز همراه شوید.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 2497

به "جلال حسینی: قبل از گل سپاهان کی روش با آرنج به صورت من کوبید، فقط منشا را می بینند اما قبل از او سپاهانی ها شایان و کمال را هُل دادند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جلال حسینی: قبل از گل سپاهان کی روش با آرنج به صورت من کوبید، فقط منشا را می بینند اما قبل از او سپاهانی ها شایان و کمال را هُل دادند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید