کوشش بیش از 40 هزار فروشنده در خبرنگاران در روزهای بحرانی

به گزارش شیوا مارکت، در این روزهای سخت تأمین کنندگان و فروشندگان بسیاری در سراسر کشور، محصولات خود را از کارگاه ها و انبارهایشان به مراکز جمع آوری کالای فروشندگان در 9 استان و 30 مرکز پردازش و انبار خبرنگاران در 30 استان کشور می رسانند تا سفارش های مشتریان تکمیل، پردازش و ارسال گردد. آن ها قهرمانان این روزهای خبرنگاران هستند.

کوشش بیش از 40 هزار فروشنده در خبرنگاران در روزهای بحرانی

مارکت پِلیس یا بازارگاه خبرنگاران، فروشگاه آنلاین بیش از 40 هزار کسب وکار مستقل ایرانی و 150 هزار نفر از کارکنان این مشاغل است که این روزها با کوشش بیشتری سعی می نمایند محصولاتشان را با وجود مسائل موجود عرضه نمایند.

با هم افزایی شکل گرفته بین کسب وکارهای آفلاین و تکنولوژی های لجستیکی و آنلاین خبرنگاران مانند سیستم فروش و پرداخت آنلاین، مراکز پردازش سفارش و کالاها، انبارداری و ارسال خبرنگاران ، امیدوارم هر روز خدمات بهتری به جامعه ارائه کنیم.

ما در خانواده 5 هزار نفری خبرنگاران در بخش های مختلف این مجموعه به همراه 150 هزار نفر در کسب وکارهای مدرن و آفلاین، هر روز بیشتر از قبل بهبود فرایندها کوشش می کنیم. هر چند هنوز حجم سفارش ها بسیار بالا و بازه های ارسال گاهی و برای برخی از مناطق بیشتر از حد انتظار است، برای رسیدن به بهترین سطح خدمات دست از کوشش برنمی داریم.

همچنین با هدف بازگشت رونق و پشتیبانی از کسب وکارهای جدیدی که این روزها به خبرنگاران می پیوندند، تسهیلات نرم افزاری و امکان استفاده از شرایط ویژه را در طرح حمایت از کسب وکار ایرانی برقرار کردیم. وبینارهای روزانه آموزش فروش آنلاین به صورت رایگان، اعطای 5 میلیون تومان اعتبار بازاریابی آنلاین برای هر کسب وکار و فعال شدن پنل فروش آنلاین در یک روز، بخشی از این شرایط ویژه است.

خبرنگاران آماده ارائه خدمات خود به کسب وکارهایی است که این روزها با بحران روبه رو شده اند تا با هم افزایی در امکانات و پتانسیل های موجود، امکان ارائه خدمات بیشتری به جامعه مهیا گردد. بی شک شکوفایی اقتصاد دیجیتال در کشور نیازمند بازیگران متنوعی است. اقتصاد دیجیتال یک شبه و از میان بحران کرونا قدرتمند نمی گردد. تاریخ افت و خیزهای بسیاری را به خود دیده و همچنان خواهد دید. پلتفرم هایی که این روزهای همه گیری کرونا را با سختی و کم رونقی را می گذرانند، روزی بازوی قوی کشور برای گذر از بحرانی دیگر خواهند شد. با هم این روزها را سپری می کنیم و دوباره بهار آرزوهایمان را نظاره خواهیم کرد.

sloblag.com: مجله سلو بلاگ: مجله تفریحی سرگرمی خبری سلو

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 18503

به "کوشش بیش از 40 هزار فروشنده در خبرنگاران در روزهای بحرانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کوشش بیش از 40 هزار فروشنده در خبرنگاران در روزهای بحرانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید