تولیدی های آرد یزد برای تامین آرد با سبوس استاندارد اقدام نمایند

به گزارش شیوا مارکت، به گزارش خبرنگاران، عباس حیدری عصر امروز در نشست کارگروه استانی آرد و نان با تاکید بر اهمیت بهبود کیفیت نان در یزد گفت: نان همواره در طول تاریخ مورد تکریم و احترام مردم بوده و ضروی است با بهبود کیفیت پخت از اصراف این نعمت جلوگیری گردد.

تولیدی های آرد یزد برای تامین آرد با سبوس استاندارد اقدام نمایند

وی با بیان اینکه از مسائل صنف نانوایی ها در سطح استان مطلع هستیم، بیان نمود: با پیگیری های صورت گرفته بسیاری از مسائل این حوزه برطرف شده و در تلاشیم با همدلی و همکاری، وضعیت موجود را سامان دهیم .

سرپرست فرمانداری یزد با اشاره به اهمیت تامین گندم و آرد مطلوب برای ارائه به مردم اعلام کرد: لازم است واحدهای تولیدی آرد، ضمن رعایت نکات بهداشتی تمام همت خود را برای تامین آرد با درصد سبوس استاندارد به کار گیرند.

وی تاکید نمود: نان، قوت غالب مردم است و دست اندرکاران تهیه آن وظیفه دارند مسائل بهداشتی همچنین بحث کیفیت نان را به شکل جدی مدنظر قرار دهند.

حیدری همچنین بر کسب آموزش های لازم برای بهبود و پخت نان تاکید نمود و بیان داشت: انتظار می رود اتحادیه صنف نانوایان یزد با برگزاری دوره های آموزش تهیه خمیر و پخت نان مناسب، زمینه را برای افزایش کیفیت و رضایتمندی مردم فراهم کند.

به گزارش خبرنگاران، در ادامه این نشست، کارگاه آموزشی نحوه استفاده از سامانه عرضه آرد با کیفیت برای واحدهای نانوایی نیمه یارانه ای، فانتزی پزها و مصارف صنعتی و بهداشتی برگزار گردید.

این نشست به منظور برگزاری دوره آموزشی خرید آرد نیمه یارانه ای به وسیله سامانه با حضور مدیرکل غله و نمایندگان فرمانداران، مسئولان اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ها و رؤسای اتحادیه های مرتبط برگزار گردید.

beauty-of-life.ir: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله سرگرمی و گردشگری

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 1922

به "تولیدی های آرد یزد برای تامین آرد با سبوس استاندارد اقدام نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تولیدی های آرد یزد برای تامین آرد با سبوس استاندارد اقدام نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید