جام حذفی فوتبال، صعود پرسپولیس با رجحان برابر پدیده در ضربات پنالتی، حذف تیم یحیی با چیپ!

به گزارش شیوا مارکت، دیدار تیم های پرسپولیس و پدیده در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی فوتبال با صعود پرسپولیس به مرحله نیمه نهایی پایان یافت.

جام حذفی فوتبال، صعود پرسپولیس با رجحان برابر پدیده در ضربات پنالتی، حذف تیم یحیی با چیپ!

به گزارش خبرنگاران، دیدار دو تیم پرسپولیس و پدیده شهر خودرو در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی فوتبال از ساعت 17:15 امروز (دوشنبه) در استادیوم آزادی شروع شد و پرسپولیس با فزونی در ضربات پنالتی پیروز شد به مرحله نیمه نهایی صعود کند.

این دیدار در 90 دقیقه با نتیجه تساوی یک یک سرانجام یافت تا دو تیم در وقت های اضافه کار را دنبال نمایند، اما در وقت های اضافه هم کوشش دو تیم نتیجه ای نداشت و بازی به ضربات پنالتی کشیده شد. پرسپولیس در ضربات پنالتی با نتیجه 3 بر یک و در نهایت 4 بر 2 به فزونی دست یافت. پرسپولیس با این برد حریف سپاهان شد. این بازی اردیبهشت سال 98 و پس از انتها لیگ در اصفهان برگزار خواهد شد.

در این دیدار شایان مصلح (13 گل به خودی) برای پدیده و شایان مصلح (20) برای پرسپولیس گلزنی کردند.

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی (85 محمد نادری)، شجاع خلیل زاده، شایان مصلح، مهدی شیری، کمال کامیابی نیا، احمد نوراللهی، سیامک نعمتی (72 ماریو بودیمیر)، سروش رفیعی (61 بشار رسن)، مهدی ترابی (95 امید عالیشاه) و علی علیپور.

ترکیب پدیده شهرخودرو: میلاد فراهانی، محمدحسین مرادمند، عبدالله حسینی، مرتضی منصوری (120 محمد آقاجانپور)، علی نعمتی، مسعود ریگی، اکبر صادقی، محمد قاسمی نژاد، امین قاسمی نژاد (102 حسین مهربان)، محمدمهدی مهدی خانی (1+90 رضا صدری) و یونس شاکری (بهنام برزای 120).

داور: اشکان خورشیدی.

نیمه اول دقیقه 3: ارسال کرنر از سوی محمد قاسمی نژاد در محوطه جریمه پرسپولیس به موقعیتی خطرناک تبدیل شد که می توانست تبدیل به گل گردد، اما مدافعان پرسپولیس توپ را از روی خط دروازه دور کردند.

دقیقه 13: مهدی مهدی خانی پس از تک به تک شدن با علیرضا بیرانوند، با ضربه ای چیپ توپ را از بالای سر او به سمت دروازه زد. شایان مصلح قصد داشت از روی خط دروازه دور کند که در این کار پیروز نبود و ضربه او وارد دروازه پرسپولیس شد.

دقیقه 20: ارسال مهدی ترابی روی ضربه کرنر، با ضربه سر شایان مصلح تبدیل به گل تساوی شد.

دقیقه 22: حمله بعدی بازیکنان پدیده روی دروازه پرسپولیس، با تعلل مدافعان سرخپوش همراه بود، هرچند قاسمی نژاد هم نتوانست ضربه کاملی به توپ بزند تا علیرضا بیرانوند صاحب توپ گردد. در ادامه بازی وقتی بیرانوند قصد داشت بازی را شروع کند با شیطنت مهدی خانی متوقف شد که همین مسئله برای لحظه ای بازی را به حاشیه کشید.

نیمه دومدقیقه 59: اولین موقعیت خطرناک نیمه دوم توسط پرسپولیس روی دروازه پدیده خلق شد، روی توپی که در اختیار مهدی ترابی بود و این بازیکن هم سعی کرد با ضربه ای دروازه پدیده را باز کند، اما میلاد فراهانی ضربه ترابی را مهار کرد.

دقیقه 63: روی ناهماهنگی خط دفاعی و دروازه بان پدیده، مهدی ترابی پیروز شد با دروازه ای خالی از دروازه بان صاحب توپ گردد، هرچند زاویه او برای باز کردن دروازه تنگ شد که در نهایت ضربه اش هم به اوت رفت.

دقیقه 69: یونس شاکری با خطایی که روی شجاع خلیل زاده انجام داد، کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه 73: پاس رو به عقب شایان مصلح از سمت چپ به پشت محوطه جریمه پدیده، با ضربه نه چندان قدرتمند بشار رسن همراه بود که توپ از کنار دروازه راهی اوت شد.

دقیقه 80: ارسال شایان مصلح از سمت چپ با دفع ناقص میلاد فراهانی می توانست به موقعیتی برای گلزنی پرسپولیسی ها تبدیل گردد، اما توپ بعدی را هم فراهانی به بیرون از محوطه جریمه مشت کرد تا خطری دروازه اش را تهدید نکند.

دقیقه 82: ارسال احمد نوراللهی از سمت راست به روی دروازه پدیده، ضربه سر علی علیپور را به همراه داشت، اما توپ او زاویه نداشت و در آغوش میلاد فراهانی نهاده شد.

دقیقه 4+90: پرتاب بلند علی نعمتی روی دروازه پرسپولیس پس از اثرگذاری مرادمند روی توپ، به امین قاسمی نژاد رسید که ضربه ناگهانی او را علیرضا بیرانوند مهار کرد.

دقیقه 4+90: پرسپولیسی ها روی ضدحمله می توانستند صاحب موقعیت شوند که توپ در نهایت به علی علیپور رسید تا شوت این بازیکن هم از بالای دروازه به اوت برود.

وقت اضافه دقیقه 100: ارسال روی دروازه پدیده در حالی به بودیمیر رسید که توپ پشت این بازیکن بود و کوشش او برای ضربه زدن به توپ هم نتیجه ای نداشت تا موقعیت پرسپولیسی ها به این شکل از دست برود.

دقیقه 114: رضا صدری از داور مسابقه کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه 120: کرنر لحظات انتهای برای پرسپولیسی ها می توانست برگ برنده این تیم برای به انتها رساندن مسابقه و نرفتن بازی به پنالتی باشد، اما کرنر ارسالی را مدافعان پدیده دور کردند. در رفت و برگشت هم پرسپولیسی ها موقعیت داشتند که داور مسابقه خطای محمد نادری روی میلاد فراهانی را گرفت تا سرنوشت بازی تغییری نکند.

ضربات پنالتیپرسپولیس: احمد نوراللهی و بودیمیر و علی علیپور پنالتی های خود را تبدیل به گل کردند. بشار رسن و مهدی شیری ضربه پنالتی را از دست داد. پنالتی آخر پرسپولیس را علیپور با ضربه چیپ وارد دروازه شاگردان یحیی گل محمدی کرد.

پدیده شهر خودرو: بهنام برزای ضربه خود را تبدیل به گل کرد، مسعود ریگی و محمدحسین مرادمند پنالتی های خود را به بیرون زدند و ضربه علی نعمتی را بیرانوند دفع کرد.

بهنام برزای پس از ضربه پنالتی خود به دلیل شادی تحریک آمیز از داور مسابقه کارت زرد گرفت.

sloblag.com: مجله سلو بلاگ: مجله تفریحی سرگرمی خبری سلو

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 3483

به "جام حذفی فوتبال، صعود پرسپولیس با رجحان برابر پدیده در ضربات پنالتی، حذف تیم یحیی با چیپ!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جام حذفی فوتبال، صعود پرسپولیس با رجحان برابر پدیده در ضربات پنالتی، حذف تیم یحیی با چیپ!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید