جلالی: امیدوارم در بازی های آینده در تله ای مانند گسترش فولاد گرفتار نشویم، طوری بازی کردیم که حریف دوست داشت

به گزارش شیوا مارکت، سرمربی تیم فوتبال پیکان عملکرد دفاعی تیم گسترش فولاد تبریز را ستود و ابراز امیدواری کرد تیمش دیگر در دام چنین حریفانی گرفتار نشود.

جلالی: امیدوارم در بازی های آینده در تله ای مانند گسترش فولاد گرفتار نشویم، طوری بازی کردیم که حریف دوست داشت

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، مجید جلالی پس از تساوی یک - یک تیمش مقابل گسترش فولاد تبریز گفت: از نظر من تیمی که بتواند این طور دفاع و از دروازه خود حراست کند و نبازد، قابل دفاع است. از آن چیزی که به دست آمد ناراحتم، اما سعی می کنم برایم تجربه گردد. با بازیکنانم هم این موضوع را در میان می گذارم و نقطه نظرات آنها را می شنوم. امیدوارم در بازی های آینده در چنین تله هایی گرفتار نشویم.

سرمربی تیم پیکان در پاسخ به این پرسش که چرا تیمش نسبت به هفته های گذشته موقعیت گلزنی کمتری داشت، توضیح داد: این طبیعی است، چون حریف خیلی خوب دفاع کرد. این تیم سعی می کرد تمام شکاف ها و روزنه ها را ببندد و در اصل بچه های ما را وادار به کاری که دوست داشت، می کرد. این طبیعی است، آنها خوب دفاع کردند و ما نتوانستیم از پس گسترش فولاد بر بیاییم. سعی می کنیم برای بازی های آینده راه چاره مناسبی پیدا کنیم.

beauty-of-life.ir: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله سرگرمی و گردشگری

منبع: tn.ai
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 199

به "جلالی: امیدوارم در بازی های آینده در تله ای مانند گسترش فولاد گرفتار نشویم، طوری بازی کردیم که حریف دوست داشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جلالی: امیدوارم در بازی های آینده در تله ای مانند گسترش فولاد گرفتار نشویم، طوری بازی کردیم که حریف دوست داشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید