حمیدرضا گرشاسبی: سر آمد شدن در مسائل اخلاقی و دینی هم برای پرسپولیس مهم است

به گزارش شیوا مارکت، حمیدرضا گرشاسبی، مدیرعامل پرسپولیس گفت: خوشحالی ما مضاعف می گردد هنگامی که می بینیم پرسپولیس و سرخپوشان در عرصه مسائل اخلاقی، ارزشی و دینی هم کوشا هستند.

حمیدرضا گرشاسبی: سر آمد شدن در مسائل اخلاقی و دینی هم برای پرسپولیس مهم است

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، حمیدرضا گرشاسبی که امروز (چهارشنبه) در اجلاس سراسری نماز در سمنان حضور پیدا نموده بود، در ارتباط با این حضور و تقدیر از علیرضا بیرانوند گفت: پرسپولیس امروز نه تنها در شاخصه های فنی سرآمد شده و قله های افتخار را برای خود و فوتبال کشور فتح می نماید و حدنصاب ها را افزایش می دهد، بلکه در مسائل اخلاقی، ارزشی و دینی هم کوشش می نماید و این مسئله باعث خوشحالی مضاعف ماست. ضمن اینکه همه ما در خانواده پرسپولیس، خواست و کمک خدا را در تمام موفقیت ها با تمام وجود احساس می کنیم و شکرگزار آن هستیم.

وی ادامه داد: ما همان گونه که افتخار می کنیم پرسپولیس برخلاف تمام پیش بینی ها تا فینال آسیا می رود و همراه طرفدارانش مورد تمجید کنفدراسیون آسیا و فیفا قرار می گیرد، به اینکه در قاره آسیا برنده جام اخلاق می شویم هم افتخار می کنیم. ما همان طور که از هنرنمایی و غیرت بچه های خودمان در زمین مسابقه مسرور می شویم، از فعالیت های مذهبی آنها و طرفداران مان هم لذت می بریم. همان طور که به عملکرد فنی علیرضا بیرانوند در جام جهانی، لیگ قهرمانان آسیا و رقابت های داخلی افتخار می کنیم به این مسئله نیز می بالیم که در چنین اجلاسی برای چنین امر مقدسی مورد تقدیر قرار می گیرد و سفیر نماز است. باشگاه پرسپولیس مفتخر است که بازیکنانش در کنار تصاحب عناوین برترین ها در حوزه مسائل فنی فوتبال، به عنوان بازیکنان اخلاق هم انتخاب می شوند. چنانکه چندی پیش نیز محمد انصاری توفیق خادمی بارگاه حضرت امام رضا (ع) را به دست آورد.

مدیرعامل سرخپوشان در انتها اضافه نمود: بازیکنان پرسپولیس همچنین در این روزهای سخت، مسائل ارزشی مثل؛ تعهد، غیرت، وفاداری، فداکاری، کوشش صادقانه، از خودگذشتگی تا سر حد توان برای خوشحالی دیگران و تعصب نسبت به ارزش ها را با عملکرد خود در زمین فوتبال، تبلیغ نموده اند. مواردی که جامعه امروز ما در عرصه های مختلف به اجرای آنها احتیاج دارد.

baham1.ir: مجله باهام: با هم سفر کنیم

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 2406

به "حمیدرضا گرشاسبی: سر آمد شدن در مسائل اخلاقی و دینی هم برای پرسپولیس مهم است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمیدرضا گرشاسبی: سر آمد شدن در مسائل اخلاقی و دینی هم برای پرسپولیس مهم است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید