در های صنایع بنیاد مستضعفان به روی متخصصان داخلی باز است ، برگزاری رویداد برنامه نویسی آنلاین دانشگاه شریف

به گزارش شیوا مارکت، مدیرعامل موسسه تحقیق و توسعه دانشمند بنیاد مستضعفان گفت: در های تمامی شرکت های بنیاد مستضعفان به روی متخصصان داخلی و فناورانی که توانایی حل مسائل صنعتی را دارند، باز است.

در های صنایع بنیاد مستضعفان به روی متخصصان داخلی باز است ، برگزاری رویداد برنامه نویسی آنلاین دانشگاه شریف

به گزارش گروه فناوری خبرنگاران به نقل از موسسه دانشمند، رویداد مسابقات برنامه نویسی آنلاین دانشگاه صنعتی شریف با عنوان Sharif Code Jam با سخنرانی علی خطیبی مدیرعامل موسسه تحقیق و توسعه دانشمند به عنوان حامی رسمی این مسابقات شروع شد.

علی خطیبی در بخشی از سخنان خود که در مراسم افتتاحیه این مسابقات در بستر مجازی صورت گرفت، خطاب به شرکت کنندگان در این مسابقات گفت: در های تمامی شرکت های بنیاد مستضعفان بر روی متخصصان داخلی و فناورانی که توانایی حل مسائل صنعتی را دارند باز است و هر کجا احساس کردید می توانید یک برنامه ای را اضافه، معادل سازی و یا مشابه سازی کنید، ما با کمال میل دست شما را می فشاریم.

وی با ابراز خوشحالی از برگزاری چنین مسابقاتی به عنوان فرصتی برای فعلیت یافتن خودباوری در میان فارغ التحصیلان و متخصصان داخلی در عرصه های نوین، گفت: همکاران ما در مجموعه دانشمند رویداد ها و مسابقات علمی را رصد کرده و بهترین ها را جهت حمایت از طرف بنیاد مستضعفان انتخاب می کنند.

خطیبی با اشاره به اینکه موسسه تحقیق و توسعه دانشمند به کنندگی از بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی، حامی این رویداد علمی است، اضافه کرد: مجموعه بنیاد مستضعفان در بیش از 52 رشته صنعتی در قالب نزدیک به 170 شرکت تخصصی فعالیت دارد که نیاز به استفاده از خدمات ict، it و iot در بخش های مختلف آن احساس میشود.

این استاد دانشگاه با بیان اینکه بیشتر افراد دانشمند را با مجله خاطره انگیز آن به خاطر دارند، اضافه کرد: ما در موسسه دانشمند ادامه دهنده فعالیت های علمی هستیم که از مجله دانشمند برایمان به یادگار مانده است.

وی در خاتمه گفت: ما حضور و حمایت از رویداد های علمی را افتخار میدانیم و امیدواریم گسترش اینگونه رویداد ها و مسابقات علمی در کشور باعث آشنایی بیشتر متخصصان و فارغ التحصیلان جوان دانشگاهی با مسائل و چالش های واقعی صنعت شده تا هم تحقیقات کاربردی تری داشته باشیم و هم با ایجاد ارزش اضافه کرده در صنایع، شاهد حل معضل اشتغال باشیم.

گفتنی است: مسابقات برنامه نویسی آنلاین دانشگاه صنعتی شریف با عنوان Jam Sharif Code با هدف حمایت از تولید ملی، شناسایی برنامه نویسان توانمند برای حضور در کسب و کار های مبتنی بر ICT، ایجاد خودباوری و اعتماد به نفس و ایجاد اشتغال از 6 ام آذرماه شروع شده و هم اکنون در حال برگزاری است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 12 دی 1399 بروزرسانی: 12 دی 1399 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 25952

به "در های صنایع بنیاد مستضعفان به روی متخصصان داخلی باز است ، برگزاری رویداد برنامه نویسی آنلاین دانشگاه شریف" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در های صنایع بنیاد مستضعفان به روی متخصصان داخلی باز است ، برگزاری رویداد برنامه نویسی آنلاین دانشگاه شریف"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید