سهم قلعه نویی در 800 تایی شدن استقلال

به گزارش شیوا مارکت، بیشترین گل زده استقلال در دوران مربیگری امیر قلعه نویی در این تیم به ثمر رسیده است. استقلال قلعه نویی در لیگ برتر در مجموع 327 بار پیروز به گلزنی در برابر حریفان شد.

سهم قلعه نویی در 800 تایی شدن استقلال

سهم قلعه نویی در 800 تایی شدن استقلال

پیروزی سه بر صفر استقلال مقابل ذوب آهن را طرفداران استقلال به کسب پیروزیت دیگری در تاریخ لیگ برتر تعبیر نموده اند. استقلال در این بازی هشتصدمین گل خود در لیگ برتر را به ثمر رساند و اولین تیمی است که در تاریخ لیگ برتر، پیروز شده 800 گل زده به نام خود ثبت کند.

آبی پوشان تهرانی پیش از دیدار با ذوب آهن 797 گل به ثمر رسانده بودند، در اوایل نیمه دوم برابر شاگردان علی منصوریان روی یک ضربه کرنر، توسط محمد دانشگر به گل سوم خود دست یافتند تا با این گل آمار آبی پوشان در تاریخ لیگ برتر به 800 گل زده برسد.

از 800 گل به ثمر رسیده برای استقلال در تاریخ لیگ برتر، 66 گل در زمان راهنمایی مربی آلمانی به ثبت رسیده و سهم علیرضا منصوریان مربی سابق آبی پوشان هم 47 گل بود. بیشترین گل زده استقلال در دوران مربیگری امیر قلعه نویی در این تیم به ثمر رسیده است.

استقلال قلعه نویی در لیگ برتر در مجموع 327 بار پیروز به گلزنی در برابر حریفان شد. البته که امیر قلعه نویی کسی است که توانسته طولانی ترین دوره مربیگری را در استقلال را داشته باشد و در طول مدت حضور او استقلال، تیم بسیار پیروزی بود و گل های زیادی به ثمر رسانده است.

200 - 2

tour-thailand.ir: تایلند: سفر به کشور زیباییهای جنوب شرق آسیا، بانکوک، پوکت، پاتایا، سامویی، کرابی

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 3650

به "سهم قلعه نویی در 800 تایی شدن استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سهم قلعه نویی در 800 تایی شدن استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید